Рыжая бестия• 06 ноября 2022

Чи купуєте продукти на ринках?

Вчора їздила на центральний ринок, який завжди "гудів", зрозуміла, що він "помирає", купу яток закрилися, пусто, брудно, безлюдно. У вас в місті ще живуть ринки? Чи їздите ви на ринки за покупками?
Да Щас же• 06 ноября 2022
Так, столічку обожнюю. Тільки вчора були там)

Балаболка• 06 ноября 2022
Когда сами к дому приезжают ярмарки
Миллениалка• 06 ноября 2022
Осень давно не была на рынке. Лет 10.
На_оба_рот• 06 ноября 2022
Так живуть. Поруч є продуктовий, дуже зручно. Влітку все з грядки продають домашнє і купа інших продуктів в одному місці.
ПанВиктория• 06 ноября 2022
На рынке больше покупаем чем в супермаркетах 🤷‍♀️
Фантазерша• 06 ноября 2022
У нас в городе классные рынки, хожу много лет к одним и тем же людям. Народу всегда много
]Mrs.Сексуальность[• 06 ноября 2022
Можу деколи за огірками помідорами мясом поїхати, якщо в супермаркеті не має
Зефирная попка• 06 ноября 2022
Да в основном всегда на рынке раз в неделю муж ездит за продуктами , мне овощи фрукты и много всего больше на рынке нравиться все свежее . В супермаркете беру так по мелочи молочку
Багиня• 06 ноября 2022
Також недавно була на місцевому ринку. Помирає. Половина точок закрита, особливо це помітно на одязі та дитячих іграшках.
Овочевий павільйон працює, але покупців майже немає. Та і ціни на овочі вищі ніж в супермаркетах

Добрый Жук• 06 ноября 2022
В нас недільний ринок(Бориспіль), куди селяни,фермери зїзжаються, багато м´яса, а до м´яса і всього іншого. Всього дуже багато і можна знайти на свої гроші. Допустім олія рафінивана 10 л баклажка 500 грн , це не дорого я вважаю. Раз на тиждень ходжу , сьогодні молочку взяла (молоко по 30грн /л, сметана 65 грн 0.5 банчка), шампіньони 45 грн/кг . Зазвичай різного купую в супер майже не хожу, відвикла.
неДоЖиру• 06 ноября 2022
Конечно же, как без рынка? Люди привозят из сел, ну перекупы спекулянты тоже есть. Сходить купить рыбы свежей, овощей домашних и фермерских, малины и других ягод свежих и зелени заодно и т.п. Просто нереальная разница вкуса домашнего овоща и промышленного… А сейчас у нас рынок закрыли тварюки и собираются очередной тц или бц строить падлюки(( Демеевский рынок.
Добрый Жук• 06 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Деміївський ринок так собі
, на жаль.
Бибер-анонимер• 06 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
То едьте на столичку. Та демеевка давно втридорога
автор Рыжая бестия • 06 ноября 2022
Ответ дляБагиня
Яке місто?
Муркамурковна• 06 ноября 2022
2 останні роки моя любов то базари
ЗабежАЛОЧКА• 06 ноября 2022
вже базар не той що був колись , перестала ходити , воніща , і товар вже не той що був колись
Машка-замарашка• 06 ноября 2022
Да, только там и покупаю. Молочные продукты привозит женщина раз в неделю под заказ клиентам. Овощи, крупы, фрукты, товары из Европы тоже там беру. Да все в принципе. Магазинов больших рядом нет, а в обычных народу дофига и цены +- такие же, выбора меньше.
Financ• 06 ноября 2022
Київ, проживаю біля ринку, одного з дешевших по Києву. Овочі і фрукти тільки там. Багато є палаток з сирами, ковбасами, дешевше ніж Атб і вибір більший. Великий вибір печива, цукерок, риби свіжої. В атб/ашані беремо хліб, крупи і молочку.
Обнимашкина• 06 ноября 2022
Запорожье, рядом 3 рынка, все работают

Багиня• 06 ноября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Яке місто?
Миколаїв.
Спочатку локдауни, потім війна.
Ринки потихеньку помирають
Играюся• 06 ноября 2022
Не маю зовсім часу і бажання,не ходжу.Рано-робота,додому пізно,в вихідні відпочиваю.
Ща как дам• 06 ноября 2022
Пару раз была,конкретно обвесили и обсчитали, больше не хожу
с_переулочк­а• 06 ноября 2022
Нет
Добрый Жук• 06 ноября 2022
Ответ дляБагиня
Миколаїв.
Спочатку локдауни, потім війна.
Ринки потихеньку помирають
В нас навіть за хлібом на недільному базарі черга,бо на заквасках, дуже класну випічку печуть підприємці з сусіднії районів машини, а за ковбасами черга така, що ще ні разу там не брала, довго стояти не хочу, видно теж дрібні виробники, ціни не високі порівняно з супермаркетами, можна вибрати нормально
ТрубоДурочка• 06 ноября 2022
Овощи, фрукты и зелень в основном на Привозе покупаю. Там и цены сильно ниже и все ароматнее
неДоЖиру• 06 ноября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
На столичку ехать и там одни перекупы и часто оптом, а если понемногу, то цены те же, ну и бабулек с домашним там нет(((
а Демеевский пешком 10 минут, эээх нормальный рыночник был…
неДоЖиру• 06 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Деміївський ринок так собі
, на жаль.
Ну не супер, но нормальный рынок и рядом. Был(((
Добрый Жук• 06 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Хіба що поряд. Він бруднуватий порівняно з іншими ринками.