Послушная• 06 ноября 2022

Дівчата підкажіть будь ласка алерголога для дитини

м. Київ
Бабка-ежика• 06 ноября 2022
Гудзій Мирослава Юріївна Оберіг. Були у неї з донькою, прийомом на 200% лишилися задоволені
автор Послушная • 06 ноября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Оберіг тільки в центрі? Вона там приймає? Не знаєте,черга велика?
Бабка-ежика• 06 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Там запис на час і плата за прийом, зараз не знаю яка, бо були пару років тому. Ми були на Зоологічній. Задзвоніть в Оберіг завтра, вам скажуть скільки коштує прийом і де вона зараз приймає
автор Послушная • 06 ноября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Дякую! Вам допомогло лікування?
Лама_мама• 06 ноября 2022
+++ за Гудзій. Черга велика на місяць вперед, телефонуйте вже завтра.
Бабка-ежика• 06 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Дякую! Вам допомогло лікування?
Так, ми 11 років лікувалися у різних аллергологів, а 1 прийом у Гудзій поставив все на свої місця і донька не аллергік, як виявилося, а має фолікулярний кератоз, а це не лікування, а спец. догляд
автор Послушная • 06 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
Дякую!
Лама_мама• 06 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Дякую!
автор Послушная • 06 ноября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Дуже дякую! Тільки кажуть черга, зараз це так погано,бо не знаємо що завтра буде...
автор Послушная • 06 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
Завтра з самого ранку обов´язково подзвоню.
Лама_мама• 06 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Дзвоніть. Просіть ще якщо буде звільнятися місце, щоб вам теж повідомили. Ми регулярно у Мирослави Юріївни, тому знаю що попасти швидко важкувато. Можливо вам пощастить!
автор Послушная • 06 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
Дякую!!!