Поумничка• 06 ноября 2022
Притула
Багато інфи і інтернеті, про те ,що Притула півриться на війні і нікому не допомагає, а гроші краде. Яка вша думка? Раніше добавилась, а тепер замислилась
svetla2201• 06 ноября 2022
Народ, ви чого? В країні війна, а ви серед своїх зрадників шукаєте. Порошенко, Притула вам не такі. Жінки, що виїхали за кордон, зрадниці.
Може це раша і пуйло винні у сьогоднішній ситуації?
Не хочете донатить - не донадьте, але й брудом своїх же поливати в умовах війни якось не дуже. Навіть читати не приємно.
Kapitoshka-4fe1• 06 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Яке питання? Ми з вами спілкуємось, а не з якимось дядькою)
Всьо питань немає
TATATA1973• 06 ноября 2022
Ответ дляНеместная Я
дениги не даю
не думаю, что крадет
Тількі купляє в тих, ’що треба’. Нашо красти. Була інформація, що у фірми , яка під Арахамією купляв. Хай повністю звітує.
Kapitoshka-4fe1• 06 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Там дуже довго дивитись, якщо чесно.
Та пофіг, кажете що хоч щось доїхало за призначенням і слава Богу.
Так и есть, но наши люди любят грабли. Уверена, если он будет баллотироваться в президенты, то большинство аж бегом побежит.
Не верю ни ему, ни его сборам и считаю, что через его сборы кто-то, а может их много, выводят деньги из страна.
Сколько продержится мой комментарий?)
Ответ дляInigma01
Судя по реакции админов, притула тоже из неприкасаемых. Вывод напрашивается сам собой.
Где ж эти легендарные снимки с суперспутника, взятого в аренду за 600 млн?
Так руські писали, що збили його ПВО...тепер розумієте, кому вигідно підняти хвилю проти Притули, щоб українці гроши не скидали
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Пороха з відключенням
Бо все гівно на світі - то Пєтя винуватий?
Ні, не все, не перебільшуйте)
Але щодо всіх хоч мінімально можливих конкурентів, починаючи від Саакашвілі в 2016, завжди раптом знаходилось щось страшне, що одразу наштовхувало на думки ’лишається тільки Петро’
Цвіту і пахну• 06 ноября 2022
Ответ дляЗабыла что?
Дуже легко обісрати людину, тяжче взяти щось і зробити!
З його розголосом та рівнем тяжкувато вкрасти..як вважаєте?
Він з 2014 року волонтерить на сході, а для більшості війна розпочалась лише в 2022...
Я так зрозуміла він просто збирає гроші. Свої не кладе. + Мабуть собі лишає зарплату. Що значить волонтерить? Борщі не варить, гроші не вкладає, сам не в мінусі
Соната любви• 06 ноября 2022
мое мнение такое, аферистам не верю и деньги не скидываю.
а фонд создан для отмывания бабла, об этом давно уже писали.
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляsvetla2201
Це до автора теми, навіщо вона була створена під час війни.
svetla2201• 06 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
не тільки до автора, тут багатьох понесло зрадоньку шукати
Цвіту і пахну• 06 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
А скільки притулі років, шо уже зять є?
Тесть
MazzaFakka• 06 ноября 2022
Девочки, жалуйтесь на тему! Ну реально забибали матрешки, каждую неделю вброс против Притулы! Если тут троли так пуканы рвут против Притулы - значит все он делает правильно

Владимировна26• 06 ноября 2022
Ответ дляMazzaFakka

Зачем жаловаться ? Люди не могут своё мнение высказать ?
MazzaFakka• 06 ноября 2022
Ответ дляВладимировна26
Притуле можно лично высказать свое мнение, если вы в чем то сомневаетесь. Смысл тут помои лить?
Создайте тему похвастайтесь, что конкретно ВЫ сделали для нашей Перемоги?
Владимировна26• 06 ноября 2022
Ответ дляMazzaFakka
Для вас помои , для других обмен мнением .
А хвастовство это грех
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляMazzaFakka
От точно, написали б Притулі не переказую, а переказую ’Повернись живим’ чи Госпітальєрам, Юсуповій і тд. А так - розвивають тему ’ нікому вірити не можна’, а на нашій підтримці дуже багато всього робиться насправді.
MazzaFakka• 06 ноября 2022
Ответ дляВладимировна26
А хвастовство это грех
Было бы где то мнение, сплошная заказуха! Оно и понятно Притула матрешкам как кость в горле! Мне, например, обидно за человека, СлаваБогу ему насрать на ’мнение’ матрешек он продолжает делать огромный вклад в нашу Перемогу!
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляВладимировна26
А хвастовство это грех
А наклеп - не гріх?
Соната любви• 06 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
В нього зять регіонал, це все що мені треба знати про Притулу і його політичну діяльність.
вы еще забыли упомянуть его тестя сопельника)
Данило Гетманцев та Віталій Хомутиннік пов’язані спільним бізнесом – компанією ’М.С.Л.’. Гетманцев мав частку в компанії, так само як і Хомутиннік. Тесть останнього, Віктор Сопельник, навіть був віце-президентом лотерейного оператора.
2015-го компанія потрапила до санкційного списку РНБО. Нібито за фінансування тероризму та сепаратизму. Нацбанк заблокував рахунки компанії, але вона продовжила працювати. При цьому, достеменно не відомо, чи сплачувала податки.
Full House• 06 ноября 2022
Ответ дляВладимировна26
А ви вважаєте справедливо звинувачувати людину у злочині без доказів? Проведіть розслідування, потім поговоримо.
Особисто я додачу в інший фонд, який займається допомогою евакуйованим людям і бійцям на передовій, але й проти фонду Притули нічого не маю.