Поумничка• 06 ноября 2022

Притула

Багато інфи і інтернеті, про те ,що Притула півриться на війні і нікому не допомагає, а гроші краде. Яка вша думка? Раніше добавилась, а тепер замислилась
DVTanyaM• 06 ноября 2022
Рузькі спеціально вкид роблять?

Fora74• 06 ноября 2022
Тоже такое впечатление. Может и не крадёт явно, но как говорится - ручки жирненькие. Скользкий тип
Incol• 06 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Кроме Притулы в моем окружении десятки реальных волонтеров собирают и на камуфляж, и на авто, и на дроны.
И я точно знаю, что там точно доедет всё до копейки до пацанов, только успевай донатить.
Ви знаєте, я теж такої думки. Неодноразово переказувала а потім декілька відео послухала, не факт, що все прям достовірно, та зерно сумніву маю. Звичайно, значно серйозніша допомога, коли « всім миром» але щось не піариться зі звітність стосовно мільйонів. Тому допомагаємо безпосередньо тим, хто потребує або ж іншим , не таким розпіареного але з більшою долею особистої довіри.
ТриАна• 06 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Так донатим с 2014 года, но никто из волонтеров не свистит про это на каждом углу, молча делают своё дело и шлют фотоотчёты.
Він багато і не свістів як ви пишите бо робив це з 2014, зараз масштаби більше то й розголосу більше
Нікого силою він не примушує, кожен сам робить вибір
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляlopezzz
а в мене тато любить Юлю, то шо я теж автоматично її повинна любити? дивна логіка
За їхньою логікою, якщо ваш тато любить Юлю, то віри нема саме Вам
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Рузькі спеціально вкид роблять?
Або свої, на замовлення певної політичної сили, яка хоче пропіаритись на буржуйках, а за славою Притули їх не видно
lus_so• 06 ноября 2022
Якби він найняв звичайного бухгалтера і виклав на сайті стандартний звіт, як от ’зібрано на / куплено шт / ціна за шт / інші витрати / усього разом’ і фотки на додачу. Ніхто б слова проти нього не сказав. Дядько сам собі ’злий буратіно’.

Inigma01• 06 ноября 2022
Судя по реакции админов, притула тоже из неприкасаемых. Вывод напрашивается сам собой.
Где ж эти легендарные снимки с суперспутника, взятого в аренду за 600 млн?
Pupupupa• 06 ноября 2022
А Порошенко піариться в турі з буржуйками і це норм?
Pupupupa• 06 ноября 2022
Ответ дляInigma01
А знімки особисто Вам потрібно надати? Щось Залужний не плаче, що немає знімків з супутника. Лише домогосподарки і таксісти хочуть побачити все що сфотографував супутник.
Shaan• 06 ноября 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Нереально
Його б вбили
Кто?

Вы даже представить не можете, сколько сейчас воруют под прикрытием войны. Как говорится, легко ловить рыбку в мутной воде
rila059• 06 ноября 2022
Я ни разу не донатила. Мне он неприятен и раздражает по большей части. Думаю, что в любом случае какую-то часть денег забирает себе.
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Да? Прям дуже багато...
8-10 на тиждень. Пікапи 2021 року випуску, L200, якщо це про щось говорить. І не командирських жопи вони катають. Я можу це підтвердити, а у вас є докази розкрадання?
Inigma01• 06 ноября 2022
Ответ дляPupupupa
Успокойтесь. Мне ваши истерики неинтересны.
Манюнайтед• 06 ноября 2022
Ну долю малую с этого имеет думаю
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Це чудова альтернатива для тих, хто не вірить фондам, але хоче допомагати. У кожного є знайомі, які воюють, зі своїми потребами. У мене є знайома родина, яка щонеділі вже півроку відправляє два ящики печива, паляниць, періжків чи іншої випічки на один ппд. І їх люблять і чекають.
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляInigma01
А ви вважаєте, що Притула особисто має ті знимки робити і виставляти?
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Звідки вони донати отримують, якщо про них не знають?
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А!!! Та то всьо Пєтя винуватий!

Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
А!!! Та то всьо Пєтя винуватий!
Не обов´язково він сам, у нього є ще ’мудрі’ піарники
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляrila059
Має право, як буть яка благодійна організація, на максимум 25%. Це в законі прописано, адміністративні витрати.
Птеродактиль• 06 ноября 2022
Ответ дляI.nuska
А хто розповсюджує цю інфу, не задумувались? Знайомі вояки казали, що і про Залужного вже почали подібні плітки розпускати. Потім проаналізували, звідки ноги ростуть у тих пліток... Шо вам сказати? Не люблять зелені конкуренції
У нас же герої - ті хто тільки трендять у телевізорі, а ті, що реальні справи роблять, як то армії допомагають, аеропорти захищають, - то меркантильні бариги
Притула - конкурент Порошенко, он на его его электоральном поле. Вот и думайте, кто слухи распускает)
tushka123• 06 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви не думали, що хтось навмисно розганяє тему про Притулу - той, кому не дає спокою, що саме він як волонтер, збирає і донатить найбільше?
Не он собирает, а люди простые собирают, ведуться на его распиареное.....
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А з відключенням світла зможете зв´язати? Просто цікаво
Kapitoshka-4fe1• 06 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Наприклад є питання
MazzaFakka• 06 ноября 2022
Очередной вброс против Притулы
От автор ни одного сообщения после снятия анонимов
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляInigma01
Ви про те, що відкрили анонімів?
Все правильно, бо бездоказово підривати довіру до волонтерів під час війни - не ок.
А якщо є докази, то навіщо ж під анонімом, треба гучно і відкрито про це казати
ИринаКа• 06 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Наприклад є питання
https://youtu.be/P7gi4Hq-iNQ
Яке питання? Ми з вами спілкуємось, а не з якимось дядькою)
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Не зрозуміла що з чим.
MazzaFakka• 06 ноября 2022
Задолбали своими вбросами!
Запомните донатила, доначу и буду донатить!