ВічнийРеволюціонер• 06 ноября 2022

Киев. Эвакуация? Что?

Киев начал подготовку к «тотальной эвакуации».

В случае полного отключения электричества власти планируют вывезти три миллиона человек. О самом неблагоприятном сценарии чиновники узнают за 12 часов до выхода систем из строя. Тогда они попросят киевлян покинуть город
Tania07• 06 ноября 2022
Тема в топе есть с утра. Вы опоздали
irkin• 06 ноября 2022
Извините, у Вас только утро наступило и Вы сразу сюда?
Топ-темы, самая верхняя.
Протея• 06 ноября 2022
ну что делать. собирайте трусы, носки
Tania07• 06 ноября 2022
Ответ дляirkin
Топ-темы, самая верхняя.
Видимо с США пишет
автор ВічнийРеволюціонер • 06 ноября 2022
Ответ дляirkin
Топ-темы, самая верхняя.
Мне только что в паблике высветилась
Пандора• 06 ноября 2022
Так а куда?
ku4eravaku4erava• 06 ноября 2022
Ответ дляПандора
Так а куда?
В Польшу
neortoju• 06 ноября 2022
Отмена. Выбираем ёлку на нг
Елиссавета• 06 ноября 2022
Ложитесь спать. Все ок. Никто никого эвакуировать не будет.
Ответ дляЕлиссавета
Спасибо
А где почитать опровержение
Соната любви• 06 ноября 2022
скорее всего, мутят какие-то схемы, и пытаются такими новостями отвлечь внимание.
Ann1380• 06 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
В Польшу
Лучше в Германию, там пособие хоть платят.
Solly85• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Спасибо
А где почитать опровержение
Нет его, готовятся к любым вариантам апокалипсиса
Kot_v_meshke• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Спасибо
А где почитать опровержение
Да нет опровержения. Это озвучили сценарий на самый плохой случай. Пока он не наступил.
Ответ дляAnn1380
Das stimmt
Ich hab mich dazu vor drei Jahren fertiggemacht
Rubiii• 06 ноября 2022
Власти не смогут организовать эвакуацию более трёх миллионов людей ни экономически ни технически. Вы представляете, что такое 3-4 миллиона? Эвакуировать куда? В лагеря? В палатки? А потом туда что-то прилететь может не дай Бог.
Когда людей вели в газовые камеры, говорили, что ведут в душ. Думайте.
Solly85• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Das stimmt
У меня от немецкого глаз дергается
Ann1380• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Das stimmt
Немецкий не знаю.
Златоцвіта• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Das stimmt
Так чому раніше не виїхали?
Ответ дляЗлатоцвіта
Так чому раніше не виїхали?
Eine lange Geschichte...
Worrm• 06 ноября 2022
Немає ніякої евакуації. Вже КМДА розвіяли оцю паніку ,яку ЗМІ пишуть
Ответ дляWorrm
Дякую
Тупые сми
Worrm• 06 ноября 2022
У столиці все контрольовано і наразі немає причин говорити про надзвичайну ситуацію. Про це заявив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук, спростовуючи інформацію, поширену в ЗМІ, про те, що Київ нібито планує евакуювати населення.

«Система цивільного захисту має бути готова до різних варіантів, але це не означає, що ми зараз готуємося проводити евакуацію. Щоб реагувати правильно, ми мусимо мати план на всі можливі випадки», – сказав Роман Ткачук.

Він підкреслив, що міська влада робить все, аби мінімізувати для мешканців наслідки постійних атак росії на об´єкти критичної інфраструктури.

«Причин для розмов про евакуацію наразі немає. Так, ми напрацьовуємо різні плани, вчимо людей реагувати і бути готовими вже зараз. Це дуже важливий крок, щоб уникнути хаосу в процесах, які мають працювати на мінімізацію ризиків для населення. У кожному районі давно існують евакуаційні комісії на випадок абсолютно різних надзвичайних ситуацій – від повені до аварій на об’єктах критичної інфраструктури. Для нас важливо уникати паніки і дезінформації, тому, вкотре прошу ЗМІ не маніпулювати інформацією», – підкреслив Роман Ткачук.
ВалюШок-d20a• 06 ноября 2022
Спокійно.Чекаємо 8 листопада-проміжні вибори в США якщо більшість буде у республіканців то вони пообіцяли не фінансувати воєну допомогу вУкраїні(була новина вранці в телеграмі Труха)
_Olka_• 06 ноября 2022
Ответ дляSolly85
У меня от немецкого глаз дергается
а у меня дедушкин ген
_Olka_• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Спасибо
А где почитать опровержение
это не принудительная эвакуация будет в любом случае, окститесь. Харэ панику разводить
OOH• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Eine lange Geschichte...
Немецкие слова знаете. Но грамматика....... Аж глаз режет.
Solly85• 06 ноября 2022
Ответ для_Olka_
а у меня дедушкин ген
У меня сын в 7м классе, второй иностранный - немецкий. Уроков нет, но задания задают. Я его не учила никогда, пытаюсь помогать - но это ужас и кошмар
местная• 06 ноября 2022
Тезіс перший. Ресурсу для організованої евакуації не те що мільйонів киян, а навіть сотен тисяч немає. До того ж кооперація між міською та державною владо наврядчи буде дуже щоб ефективною у такому питанні. Це несекретна інфа, будь-кому зрозуміло, але давайте визнаємо цей факт.

Тезіс другий. Не маю ніякої інформації стосовно того яка кількість енергогенерації або розподілу пошкоджена, яка може бути відремонтована, яка ні, і не маю гадки які терміни ремонту. Але вважаю, що у разі атак саме по Києву, через високу щільність населення, кияни зможуть стикнутися з кількадобовими блекаутами і супутніми проблемамі з якими стикаються мешканці Харкова, Миколаєва та багатьох інших міст.

Тезіс третій. Київ столиця, і багато людей зараз повертаються або переїжджають до Києва, бо вважають що в «Києві точно відремонтують» або «Київ точно прикриють». Це розумний аргумент, але як раз щільність населення робить Київ привабливою ціллю для рсн. Вдалий залп по Києву може вразити забезпечення сотен тисяч людей. Нічого не знаю про поточний стан ППО Києва, але вважаю, що ворог досі може проривати ППО Києва та дістати ті об‘єкти які забажає. За умов якщо влучить звісно. В будь-якому разі ворог може дістати об‘єкти поряд з Києвом - відрубаючи Київ від постачання.

Як результат. Ніякої організованої евакуації не буде і КМДА про це казало. Що вони будуть вмовляти мешканців залишити місто та зменшити навантаження на систему. Наврядчи їх хтось послухає до моменту коли вже все станеться. Такі вже ми люди.

Тому ви або можете підготуватися зараз або виїхати зараз(звісно якщо у вас є краще місце, або гроші чи взагалі можливість).

Якщо ви не маєте можливості виїхати, ви можете підготуватися.

За умов мінімальної підготовки зазвичай блекаут не призводить до небезпеки для життя. За певних умов можливо навіть продовжити віддалену працю при тривалих блекаутах - акуми, запаси їжі, питної та технічної води, автономні газові плити, супутниковий зв‘язок чи окремі модеми з потужними антенами, можливо навіть генератори.

Але можливо співпадіння деяких негативних факторів. Наприклад блекаут може співпасти з дуже великими морозами та опадами снігу. В таких умов ремонтні бригади можуть не дістати до пошкоджених объєктів і може бути відключення газових станцій низького тиску, опалення, подачі води та каналізації. За умов морозів це може призводити до виводу каналізації з ладу на дуже тривалий термін. Це станеться скоріш за все не по всьому Києву, але можуть бути цілі райони в яких не буде не твльки свтла але й води декілька діб. Якщо будуть снігопади то по темноті і підвозу харчів може не бути декілька діб.

Тобто що вас чекає. Немає електрики, відповідно немає світла - скоріш за все немає газу, опалення, каналізації та води. Не буде працювати громадський транспорт і деякий час нічого не будуть завозити у магазини, поки не відновлять логістику. Але деякий час буде працювати зв’язок. І звісно в когось буде паніка. Виїзди з міста будуть забиті, як було 24-25 лютого. Виїзжати у цей час ВЕЛИКИЙ РИЗИК. Будь яке приміщення за умов підготовки краще, ніж авто взимку. Ви можете перечекати початок блекауту, заодно допоможете владі розширеним комендантський часом взяти вулиці чи хоча б дороги під контроль.

Якщо у вас є спальник на мінусову температуру, іжа та вода, у приміщення складно померти навіть за умов сильних морозів. Дорослій людині. З дітьми все дещо складніше. Якщо блекаут буде досить масштабним, то ляже і зв‘язок будь-який, окрім супутникового. Раджу домовитися зі знайомими про дії у випадку тривалого блекауту. Бо зв’язатися ви скоріш за все не зможете.

Рекомендую жити компактно. Нагадую що людина виробляє дуже багато тепла і десять людей в одній ізольованій кімнаті роблять її достатньо теплою, якщо є їжа. Воняти звісно буде, спати доведеться по черзі, але ніхто не замерзне.

Якщо ви готові к такому рівню дискомфорту, якщо у вас є друзі, якщо ви підготувалися, ви маєте декілька діб, щоб оцінити ситуацію та прийняти рішення. Тому що навіть за великих морозів каналізація не замерзає миттєво. Потрібен час і дуже великий, у вас декілька діб навіть за умов повного відключення всього, до того моменту як труби та будівлі витратять внутрішнє тепло і почне розривати труби від льоду.

Якщо ви не маєте всього цього і не бажаєте готуватися, раджу задуматися про переїзд у місце, яке БІЛЬШ автономне ніж квартира у київському чєловєйніку. Бо глобально все буде більш-менш, а саме вам може і не повести. В мороз і під час снігопаду, в темному місті купити іжу чи воду може бути дуже великим квестом.

Якщо ви сподіваєтесь, що в разі чого швидко вискочите з Києва, то зрозумійте, що вас таких будуть десятки тисяч, а світлофори скоріш за все працювати не будуть. В таком разі виїжджати я раджу з дуже великими запасами пального, щоб банально не замерзнути.
lisulya• 06 ноября 2022
Ответ дляПримерныйСемьянин
Мне только что в паблике высветилась
Тогда Вам пока эвакуироваться не нужно)))