бювет_в_обед• 07 ноября 2022

Хтось робив млинці суто з рисового борошна?

Триматимуть форму чи розлізуться?
Смячиком• 07 ноября 2022
Оно не клейкое, как песок получаются. Пришлось домешивать пшеничную иначе не вообще нифига не получалось.

Продавец овец• 07 ноября 2022
З рисового борошна подивіться у китайців, там є такі прозорі,як рисовий папір
Продавец овец• 07 ноября 2022
Панкейки на молоці йдуть нормальні
Подметайло• 07 ноября 2022
Я робила, ще й на воді, замість молока, бо не переношу ні глютен, ні молочку
Здесь на минутку• 07 ноября 2022
Якщо ви про ті, що на всю сковороду (тонкі), то я робила. Їх трохи важче перевертати і вони вийшли більш цупкі (з пшеничної мукі в мене ніжні і м’якенькі). Ці також тоненьки, але більш резинові)
Сама не знаю• 07 ноября 2022
я на дюкане делала с кукурузным крахмалом без муки, отличные.
и без яиц делала, когла в Австрии были, а там яйца по 4,5 евро за десяток.
Мне кажеться я уже с чего угодно могу сделать)))
Могу посоветовать смешать рисрвую муку частью теплого молока и дать 15 минут ’разойтись’ и яиц побольше, они связку и эластичность дадут.