Исправлялочка• 09 ноября 2022
Хто читав Гарри Поттера?
Варто прочитати, якщо фільм уже бачили?
Пульт от линолеума• 09 ноября 2022
Мне книги не зашли, но я домучала). Хотя и перевод выбирала хороший, но увы.
Байрактарочка• 09 ноября 2022
Ох, звичайно варто) там стільки всього цікавого чого не показали у фільмі.
І рекомендую український переклад у видавництві А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА - то любов)
Бабка в тапках• 09 ноября 2022
4 раза, на четырех языках. Учу еще один язык, как смогу на нем читать, прочту ГП в пятый раз
Дама_из_рекламы• 09 ноября 2022
Исправлялочка
• 09 ноября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Дякую!
Исправлялочка
• 09 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Не читала и не смотрела
Дякую, що залишили відгук. Ваша думка, дуже важлива для мене
Сегодня я не я• 09 ноября 2022
Я дуже шкодую, що не читала. Книги були дуже дорогі на момент виходу. Чи варто зараз дорослій тьоті читати, нудно не буде?
Исправлялочка
• 09 ноября 2022
Ответ дляСегодня я не я
Я люблю читати🤷♀️ і чому б не Поттера
Советчица Года• 09 ноября 2022
Ответ дляСегодня я не я
Закачайте себе и попробуйте. Если зайдет - можно и обычную книгу купить ;)
Ну или дальше читать скачанные
Сегодня я не я• 09 ноября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Ну или дальше читать скачанные
Треба спробувати, підліткова література часом заходить)
Сегодня я не я• 09 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Я люблю читати🤷♀️ і чому б не Поттера
Я теж люблю, але фільми бачила, то вже героїв іншими не уявиш. Десь читала що актор Хагрід вже не з нами
На привозе• 09 ноября 2022
Ответ дляСегодня я не я
Так, не з нами
Ответ дляСегодня я не я
Я пам´ятаю першу книгу, 2001 рік, я у відрядженні в Києві, побачила в книгарні на Хрещатику, купила, бо реклама була на ТБ, старшому синові було 9 рочків, взяла для нього. Сіла у потяг, вирішила подивитися, шо ж там таке, і... не заснула, доки не дочитала. Весь вечір і майже усю ніч читала, настільки захопило.
Ну і потім поттероманія стала в нас сімейною. І бабусі з дідусем читали, всі 7 книг
Сегодня я не я• 09 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Ну значить мені, дорослій тьоті сподобається. Потяг, атмосферно, тільки їхали не у Гогвортс
ПуФФынка_мисс• 09 ноября 2022
Да , читала все 7 книг , это шикарно
В фильме далеко не все описания совпали и не все ситуации показаны
Исправлялочка
• 09 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Моєму зараз 9 років. Ужасно не любить Гарри Поттера, зато доктор Хаус передивляться по 100 раз це для нього. Цікаво є книга про Хауса)
Идущаяповолнам• 09 ноября 2022
Читала книжки по мірі виходу кожної книги, відповідно фільми дивилася вже після того, як прочитала книгу. Після прочитаних книг, особливо останніх двох, зовсім не спримається героїня Джині Візлі у фільмі. По книзі вона зовсім інша, набагато яскравіша. У фільмі взагалі незрозуміло, як Гаррі Поттер міг в неї закохатися)))так що книжки все-таки варто прочитати, вони трохи по-іншому показують деяких героїв.
Ответ дляИсправлялочка
Молодшому 10, йому взагалі художня література і кіно не дуже, документальне більше подобається, історичне, навіть історико-політичне. Усі люди різні.