Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября 2022

Чоловіки, які хочуть 50-50 і жінки, які проти цього.

Ну, я одна з них. Можете називати мене, як хочете: «Халявщиця», «Нагла», «Тобі ніхто нічого не повинен». Надихнув мене на цю тему коментар хлопця в Інтернеті: «Ми нічого не повинні їм, все повинно бути 50-50, Європейкі всі такі. Одній я подарував букет квітів і вона була шокована і питала то що мій день народження чи що, отака жінка повинна бути, а не лоха шукати собі.» І тут я така подумала: «Зупиніть планету, я вийду.🤣». Розумієте, я не кажу що жінка має повністю бути на утриманні чоловіка, а з іншої сторони, чому б ні? Чому жінка повинна жити і не бути впевненою, що коли вона буде в декреті, він забезпечить її всім, а не буде думати що і як. Я впринципі не можу сприйняти чоловіка за чоловіка, який так думає або що гірше залишає такі коментарі. Які ваші думки щодо цього і про 50-50? Чоловік ж повинен бути чоловіком. Я точно не за равенство. Ми не можемо бути 50-50. Жінка може виносити і народити, він може? Ні. То про які 50-50 може йти мова з самого початку? Я не вірю в ці 50-50. А якщо я роботу втрачу то він не буде утримувати бо ми 50-50?
Ваші думки, шановне панство.
Послушная• 09 ноября 2022
Різні бувають історії. Ми з чоловіком працювали і заробляли однаково, бюджет загальний, коли ми зважились на дитину то обговорювали фінансове питання, що до чого, класичний варіант, я в декреті чоловік забезпечує. Але сталося не так як бажалося, малий народився в 2014 році, чоловік втрачає роботу і приймаємо рішення, що з дитиною йому простіше сидіти, бо на той час, у мене з роботою ок. Досвід цікавий і корисний. 100% мій чоловік не відмовиться від дитини і не скаже що декрет це відпочинок. Через деякий час з´явилася робота, дитину пристроїли. Під час карантину у мене виникли проблеми з роботою у дитини 1 клас, вирішили, що прийшов час мені використати декрет. Зараз чоловік забезпечує і зрозуміло, що ні претензій, ні якихось вимог не пред´являє.
Кружите меня,кружите• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Ну, иногда я ощущаю себя на все 100 (не процентов)
ну это другое) я имею в виду, если обычной толстой женщине лет 55+ захочется секса с молодым и желательно красивым, фиг она его получит без денег
Малинка• 09 ноября 2022
Ответ дляКопирайторша
А вспомним детские болезни, простои в карьере, традиционная дискриминация женщин на работе и т.д.
Конечно, мужчина прям бежит брать больничный по болезни ребенка.
Звісно, що біжить! 50/50! Хай сидить вдома 15 днів на місяць і 15 ночей встає до дитини.
Гигиенишвили• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Добре, я зрозуміла, ви жінка і купляєте секс в чоловіків і пашете як коняка, добре.
А я інша, це не заборонено, так?

Ой, ви настілки смішна. Ні, не заборонено.
І вам іншим, складно зрозуміти інше. Бо у вас немає середини. Вас хилитає з однєї крайнощі в іншу. Ви не приймаєте іншої точки зору. Є тільки ваша і неправильна. Як зашорені коні.
Левый Локоть• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Мені вас шкода. Ви саме баба кінь. В мене колишня свекруха була такою, це жах, бути бабоконем, чесно
Та ні, я взагалі то лінтяюшка, просто роботу свою люблю більше, ніж займатися хатніми справами. А за роботу ще й гроші платять.
Малинка• 09 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
А если эта попа с целлюлитом и в лосинах? А в сексе даже в рот не берет?
А він шо сліпий? Яка подобається таку вибрав
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
О, свекрухи-это отдельная тема. Сама сейчас не работаю, война, нет заказов. Можно сказать живем на невысокую ЗП мужа. Свекровь задолбала на эту тему. Я не выдержала, задала вопрос, мол, хорошо было, когда я в три раза больше вашего сына получала? И то, что в начале войны жили на сбережения, что я наныкала. Короче, у меня отпуск, которого не было последние 15 лет.
В мене колишня свекруха пахала як скажена усе життя, на трьох роботах як чоловік, дітей ростила, готувала, прибирала, виглядає набагато старше свого віку, здоров я похерила зовсім.
А поруч живе жінка лиш на 4 роки її молодше, а виглядає на 35, без жартів, а в неї сину 30, ні дня в житті не працювала, жила за рахунок чоловіків
Гигиенишвили• 09 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Ось, Ви якраз є яскравий приклад здорових, нормальних відносин у родині.
Але більшість Вас не зрозуміє.
Ви з чоловіком молодці.
Послушная• 09 ноября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Але більшість Вас не зрозуміє.
Ви з чоловіком молодці.
Дякую
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Єто стереотіпи. Легко получит. Знаю женщин и 55, и толще даже чем я, если им нужен секс, он у них есть, причем вібирай любого.
Natalia505• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Ще й як отримає. Бо серед молодих хлопців також є звичайні і гарні. Сереньостатистичних людей у світі набагато більше ніж багатих і всі вони сплять один з одним і коханці бувають ну дуже між собою різні. Все залежить від того які цілі люди переслідують.
Natalia505• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Погоджуюся.
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Але більшість Вас не зрозуміє.
Ви з чоловіком молодці.
Та зара все з ніг на голову, зараз нав язують що і пополамщіки це норма, і чоловік бісексуал у шлюбі це норма, і чоловік в декреті це норма, і так далі. Але дуже на любителя таке
Кружите меня,кружите• 09 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
но зачем этим парням действительно старая женщина, когда вокруг полно молодых или хотя бы среднего возраста? большинству все-таки важно, с кем секситься. геронтофилов не рассмативаем сейчас))
Алекс-1022• 09 ноября 2022
Уже было миллиард тем на эту тематику тут, а они все пишут и пишут. Что тут можно обсуждать?
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Але більшість Вас не зрозуміє.
Ви з чоловіком молодці.
До речі помітила що цю фразу ’здорові відносини’ використовують виключно жадібні чоловіки, в яких недостатньо тестостерону щоб бути чоловіком і ім дуже потрібна опора у вигляді жінки, щоб йому було не так боязко по життю, і фінансово легше
Левый Локоть• 09 ноября 2022
Ответ дляНЛОша
то есть, Вы своим мальчикам вкладываете в голову, что у них будут девушки средненькие, которые о себе особо не заботятся, и себя особо не любят, потому что на таких не нужно тратиться?)))
Это прям как будто задать финансовый ограничитель с детства: сынок, на роскошную ты не тянешь, ищи попроще, которая еще и ничего не требует и не хочет, потому что ты все равно не потянешь
Ну приблизно так, хай більше не за собою ухажують, а хай будуть господарками. Щоб від природи гарні,бо такі дівчата переважно вірні дружини та домовиті. А ті штучні губаті цицькаті щей блядують зазвичай.
Гигиенишвили• 09 ноября 2022
Ответ дляПослушная
Дякую
Я теж за те, щоб з чоловіком проговорювати всі варіанти. От тупо сідати на кухні і озвучувати всі ситуації і можливості. Зважувати і приймати рішення на користь родини, а не когось одного з сімї. Я не розумію як в нинішній час можна просто жити і чекати мовчки, що хтось тебе утримувати буде
Svitlo_• 09 ноября 2022
Ми віруючі і тому виховуємо дітей так, що чоловік має повністю забезпечувати жінку, а жінка просто помічниця.
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Ні, не бабу коня а рівноправного партнера. Я сама вийшла з декрету в 1,5 років дитини і працюю все життя й з чоловіком побутв гроші в мене 50/50.
Ну якщо Ви привчаєте сина дійсно по-чесному ділити всі домашні обов´язки, а не так, що він щось трози зробить для виду ’пополам’, а більшість все рівно буде на жінці, то це ще куди не йшло.
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Я без понятія зачем им єто. У них спитайте.
Гигиенишвили• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Кружите меня,кружите• 09 ноября 2022
Ответ дляНЛОша
так уж вышло, что сейчас ’роскошная’ это синоним дорогой шлюхи, ну или в лучшем случае богатой бизнес-вумен. и если вторую не потянуть действительно обидно, то насчет первой большой вопрос...
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Возможно потому, что на самом деле среди женщин намного больше тех, кому секс еще\вообще или уже не нужен. В отличие от мужчин. Очень многим женщинам секс не нужен или нужен редко или только по большой любви или в период овуляции. Потому на оставшихся женщин спрос огромній, особенно если она хочет секс и часто (я не о себе, если что)
Статус Ква• 09 ноября 2022
Я вважаю, що чоловік має забезпечувати родину, але жінка теж повинна працювати. Життя непередбачуване, з чоловіком може щось трапитись, і все, а ты ніхто і звуть тебе ніяк
Я такая - жду трамвая• 09 ноября 2022
Ответ дляБЦАшка
Логика в том, что приняв решение рожать ребенка вы берете на себя обязательства по уходу за ним. Муж принимая решение о создании семьи понимает, что есть период в котором он берет на себя обязательства по содержанию ребенка и жены. Если вы не готовы брать на себя эти обязательства, то семья с детьми - это не ваше. А отдыхнуть конечно можно, даже нужно, где я писала, что нельзя отдохнуть?
Это старая очень модель , сейчас брак не только для рождения детей.
Вопрос по мужчине , что брать ? Оба удаленщики , тупо лишать семьи дохода смысл?
Я нормально себя чувствовала , ГВ убрала, и муж точно так же как и я может .
Кружите меня,кружите• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
так я утверждаю, что таких мужчин нет, по крайней мере в моем окружении молодые парни хотят молодых девушек, на крайняк ’милф’, это в их понятии 30-45, но никак не старушек
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляГигиенишвили
У людей, у яких дійсно здорові відносини, вони в них є і все, мовчки. Це те саме, як кричать про те що в них любов\мільйони\член 20 см чи цицьки 5 розміру часто ті, в кого їх точно немає)
Кружите меня,кружите• 09 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
это вечная тема для срача))
НЛОша• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
мне кажется это какой-то стереотип из прошлого)
быть роскошной сейчас вполне реально, если своя база хорошая особенно
и это не значит, что она хозяйка плохая, шлюха или прочее, это лишь значит что у человека есть вкус и время для заботы о себе