Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября 2022
Чоловіки, які хочуть 50-50 і жінки, які проти цього.
Ну, я одна з них. Можете називати мене, як хочете: «Халявщиця», «Нагла», «Тобі ніхто нічого не повинен». Надихнув мене на цю тему коментар хлопця в Інтернеті: «Ми нічого не повинні їм, все повинно бути 50-50, Європейкі всі такі. Одній я подарував букет квітів і вона була шокована і питала то що мій день народження чи що, отака жінка повинна бути, а не лоха шукати собі.» І тут я така подумала: «Зупиніть планету, я вийду.🤣». Розумієте, я не кажу що жінка має повністю бути на утриманні чоловіка, а з іншої сторони, чому б ні? Чому жінка повинна жити і не бути впевненою, що коли вона буде в декреті, він забезпечить її всім, а не буде думати що і як. Я впринципі не можу сприйняти чоловіка за чоловіка, який так думає або що гірше залишає такі коментарі. Які ваші думки щодо цього і про 50-50? Чоловік ж повинен бути чоловіком. Я точно не за равенство. Ми не можемо бути 50-50. Жінка може виносити і народити, він може? Ні. То про які 50-50 може йти мова з самого початку? Я не вірю в ці 50-50. А якщо я роботу втрачу то він не буде утримувати бо ми 50-50?
Ваші думки, шановне панство.
Колдунья-вещунья• 12 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
может вам и угє, а я таких не одного видела.
А я ни одного. Потому что дети им не нужны так как женщине
Чупокабра• 12 ноября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Неа, ни разу, о тех кому правда глаз колет и они упрямо правду хамством нарекают
хамовитая отсебятина, не есть правда, но верьте во что хотите, мне как то недосуг разубеждать.
Чупокабра• 12 ноября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
угэ, как вы выразились)
Колдунья-вещунья• 12 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
угэ, как вы выразились)
Угэ, каждая при своем мнении