Полуничка• 09 ноября 2022
Курси блогерів
У мене таке питання : хтось купував курси у блогерів? В інстаграм куди не зайди, скрізь якісь курси, от типу якщо ви їх придбаєте, то будете отримувати хорошу зп ні в чому собі не будете відмовляти і т.д. Наприклад блогери Олександр Волошин і Яна Дога, хтось купував їхні курси і чи дійсно вони працюють?
мадам Везувий• 09 ноября 2022
Від цих курсів є лише користь тим блогерам, хто їх продає. Заробляють на лохах :))
Шиворот Навыворот• 10 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Согласна
Мания-Величия• 10 ноября 2022
Ну Ви ж розумієте, що придбати курси - то півділа. Треба ж ще й працювати над собою. Це при умові, що курси дійсно чогось вартують, а не типові «заробітки на крипті», «думай як міліонери» та «заплати мені ще і я розкручу тебе, як блогера»