Фигура мечты• 10 ноября 2022
Порадьте фільм - казку.
Наче і не на часі, а, наче, і доречно... Порадниці, порадьте красиву фільм-казку. Дуже хочу розрадитися і "змінити реальність". Бачила дуже багато казок. Якійсь "зайшли", якісь ні. Полюбляю красиву картинку і аби був, хоч якийсь сенс.
Накидайте, будь ласка, ваші улюблені фільми - казки. Буду дуже вдячна, якщо знайду щось, що ще не дивилася!
Фигура мечты
• 10 ноября 2022
Трішки конкретизую (а, може, і зіб´ю з пантелику): майже всі класичні казки у всіх екранізаціях я вже бачила.
Знаю, що більшість казок мають варіації на різний лад.
Будь ласка, якщо радите щось з класичною назвою, то вказуйте рік виходу на екран, бо Попелюшок, наприклад, було кілька екранізацій. Бачила майже всі.
Фигура мечты
• 10 ноября 2022
Ответ дляOrganic
Сериал Однажды в сказке
От тут питання, бо починала дивитися і... Кидала. Очікувала щось, на кшталт ’Десяте королівство’ і розчаровувалася.
Реально варто дивитися, чи там забагато реальності і мало казки?
Зупка_цем• 10 ноября 2022
Ответ дляФигура мечты
Воно спочатку нуднувате. Потім цікаво
Organic• 10 ноября 2022
Ответ дляФигура мечты
Там все. И сказка и фантазии режиссера)
Анонимба• 10 ноября 2022
З останнього можете глянути Школу добра і зла. Книгу перегортала суто щоб подивитись чим закінчиться, нуднувата видалась, фільм вийшов дуже скороченим, але картинка гарна, на вечір піде
Анонимба• 10 ноября 2022
А так, то красиві всі останні адаптації мультів Діснея, довго їх відкладала, але мені сподобались і Красуня з чудовиськом, і Аладін. Маліфісента також нічого. Старі казки чеські ви, мабуть, точно дивились. Десяте королівство було класне! Одного разу в казці поряд не стояло. Зачарована згадалась, веселе кіно. Зі старого Нескінченна історія. Ще Пітер Пен 2003 яскравий і музика гарна. Може ще щось нагадаю собі, напишу
Анонимба• 10 ноября 2022
До таких трохи сецифічних, як Золотий компас, можна ще Лемоні Снікет додати. І Алісу в країні чудес 2009, мені більше, ніж з Деппом сподобалась. Ще Лабіринт 86 року, цей вже зовсім специфічний, але зірковий і тепер вже культовий ) Біля нього ще Чорний кристал, якщо правильно пам´ятаю
Душка-свекровь)))• 11 ноября 2022
’Зачарованная’ с Эми Адамс,и вот выше посоветовали’зачарованная Элла’и’звездная пыль’.очень классные и смешные
Марина-af26• 12 ноября 2022
Фильмы с участием Санты Клауса
Одни и те же актеры:
1. Одинокий Санта желает познакомится с Миссис Клаус
2. Знакомтесь семья Санты Клауса
Одни и теже актеры:
1. Санта Лапус
2. Санта Лапус 2
3. Рождественская пятерка
4. В поисках Лапуса
1. Фред Клаус — брат Санты
2. Санта млад
Одни и те же актеры
1. Санта Клаус
2. Санта Клаус 2
3. Санта Клаус 3
Одни и те же актеры:
2. Знакомтесь семья Санты Клауса
Одни и теже актеры:
1. Санта Лапус
2. Санта Лапус 2
3. Рождественская пятерка
4. В поисках Лапуса
1. Фред Клаус — брат Санты
2. Санта млад
Одни и те же актеры
1. Санта Клаус
2. Санта Клаус 2
3. Санта Клаус 3