ole4kakissa• 10 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Проснетесь утром, а наши в Джанкое
Да ладно, Коля-котлета давно Ливан взял 🤦♀️
Ответ дляБасина
І багато заміновано... мінують все підряд(((
За те взагалі слів немає.
Бачила як хлопці їздить по вузесеньких доріжках, а навколо міни, а скільки в хатах понакладали, ще й так що фіг побачиш.
Той бруд ще багато десятиліть після перемоги буде загрожувати нашим людям.
Додому всім потрібно буде повертатися мегаобережно.
Стрекозявка• 11 ноября 2022
Ответ дляole4kakissa
Я же шучу))
Ответ дляРуда Сова
Дай то Бог
Вот сейчас читаю про Херсон и вспоминаю то время, как орков с севера выгоняли.
Тоже новости читала везде, где можно и да, признаюсь, поверить не могла что они сваливают к чертям собачьим
Я тоді вже була у повному відчаї, бо сиділи в чужій закинутій хаті, як бомжі і я не могла зібрати себе і думки в купу куди мені прилаштуватись з дітьми, щоб хоч не жити як цигани. А потім ці новини! Я не спала ніч і подумки вже була вдома. І таки через 3 дні вже не втрималась і чкурнула додому. Було пусте ще наше місто, пару магазинів почали працювать, на всю вулицю ми перші заїхали. Те відчуття не передать. Я цілувала підлогу