Пластилин_Колец• 11 ноября 2022
Хто з захистом Польщі (Pesel) їздив у Європу і повертався?
знайшла таке в інтернеті:
Громадяни України, які не мають короткострокової чи довгострокової візи або дозвіл на проживання, виданий державою-членом ЄС, і які мають право на тимчасовий захист, згідно з законодавством Польщі, можуть виїхати з Польщі лише до тієї держави-члена ЄС, де вони хочуть реалізувати свої права, пов’язані з тимчасовою охороною.
❗️Звертаємо увагу, що остаточне прийняття рішення про пропуск громадянина України на територію Республіки Польща або відмову у в’їзді залишається виключно за Прикордонною службою Республіки Польща!
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Вооьще не проблема выезжать в ес
Об этом вооьще никто знать не будет, вас даже паспорт не попросят, а если попросят, то все равно ничего страшного в этом нет.
Пластилин_Колец
• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Вооьще не проблема выезжать в ес
але не хочеться втратити захист Польщі...
і щоб видворили в Україну
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
і щоб видворили в Україну
На каком основании, простите?
Пластилин_Колец
• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
ставите Дія.пл і їдьте, але враховуйте дні безвізу в іншій країні
що маєте на увазі? я в Польщі більше 90 днів
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Причём тут безвиз, если со статусом ты находишься на территории Польши легально.
Пластилин_Колец
• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
На каком основании, простите?
запостила вище. в кого захист Польщі і хто в ЄС більше 90 днів - не може їздити по ЄС
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
На каком основании? У вас статус, вы на территории Польши находитесь легально
Польша часть ес, на территории ес вы тоже находитесь легально
Я без проблем летала в Италию и Нидерланды, так же ездила поездом в Германию.
Пластилин_Колец
• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
будучи більше 90 днів у Польщі?
Пластилин_Колец
• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
ну я теж так думала, поки не прочитала на сайті lowcostavia ту інфо, яку запостила вище
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
будучи більше 90 днів у Польщі?
С марта в Польше, в Украину не выезжала ни разу.
Да, в италии была с детьми 1,5 месяца у друзей. Это самое длинное прибывание аге Польши
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
Чтобы ездить, вы долдны поставить приложение Мобыватель. это как электронный внж. С ним на границе Польши даже паспорт не смотрят и печать не ставят.
На какой границе? :)
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
Точнее с какой страной :)
Меня не звали• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Точнее с какой страной :)
С Украиной не ставят. В другие страны учитывая дни безвиза можно ехать. Вот только я не поняла откуда эти доступные дни считать.
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Ну только на границе с Украиной, но автор едет не в Украину или с Украины
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
в моем случае на границе с Украиной. В случае с ЕС, на границе Польши и другой страны. Или вы не в курсе, что не все страны ЕС входят в зону шенгена?
🤣🤣🤣🤣
Другой это какой? :))
Я в Германию хожу пешком с Польши :)))
Другой это какой? :))
Я в Германию хожу пешком с Польши :)))
Каменная Фрося• 11 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Ви встановили вже Дію.пл?( Це аналог карти побиту, можна їздити за межі Польщі і повертатися без проблем, навіть якщо немає днів безвізу, візи)
Каменная Фрося• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Щоб їздити за межі Польщі потрібні дні безвізу, інакше Вас депортують.
Зі статусом тимчасового захисту можна знаходитися лише на території Польщі, для інших країн -загальні правила!
Меня не звали• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Добре, а як рахувати дні після того як встановили мобивателя?
Каменная Фрося• 11 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Почитайте, детально все розписано
Меня не звали• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Почитайте, детально все розписано
Дякую, читала. Не дуже зрозуміла як то на ділі. От жила я 5 міс в Польщі, дні безвізу вийшли. Потім поставила мобиватель. Ті 90 днів в інших країнах коли починаються?
Каменная Фрося• 11 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
якщо ви були лише в Польщі не виїжджжаючи, то зараз разом з Дією маєте право перебувати 90 днів в півроку за межами Польщі.
Тобто, щоб були вісутні не більше 90 днів
Але і не забувайте, що виїжджати більще ніж на 30 днів не можна, інакше втратите статус
Меня не звали• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Тобто з моменту встановлення дії пл дні безвізу в інших країнах рахуються заново, так?
Туфли в чешуе• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
На каком основании меня демонтируют, простите :))
Много раз выезжала с Польши, проблем вооьще никаких, ни в аэропортах , нигде.
Каменная Фрося• 11 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
уточнюю, депортують в разі перевищення 90-денного терміну перебування поза межами Польщі