Пластилин_Колец• 11 ноября 2022
Хто з захистом Польщі (Pesel) їздив у Європу і повертався?
знайшла таке в інтернеті:
Громадяни України, які не мають короткострокової чи довгострокової візи або дозвіл на проживання, виданий державою-членом ЄС, і які мають право на тимчасовий захист, згідно з законодавством Польщі, можуть виїхати з Польщі лише до тієї держави-члена ЄС, де вони хочуть реалізувати свої права, пов’язані з тимчасовою охороною.
❗️Звертаємо увагу, що остаточне прийняття рішення про пропуск громадянина України на територію Республіки Польща або відмову у в’їзді залишається виключно за Прикордонною службою Республіки Польща!
Каменная Фрося• 11 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Тобто з моменту встановлення дії пл дні безвізу в інших країнах рахуються заново, так?
так, з моменту встановлення дії люди почали вільно їздити
Меня не звали• 11 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Дякую!