Умею мерить лучше всех• 11 ноября 2022

Найдешевша мдф кухня в Києві?

Порадьте, будь ласка де дивитися саму дешеву кутову кухню з мдф окрім епіцентра
Краще модульну.
Буду дуже вдячна за поради.
НичеНипанимаю• 11 ноября 2022
В Києві ні, але погугліть Білоцерківська меблева фабрика.
На сайті можна обрати модулі, кольори.
Майстер приїздить додому, якщо треба допомогти заміри зробити
В Київ є доставка

Прасковична• 11 ноября 2022
леруа
Annabelis• 11 ноября 2022
Мне делал парень, дешевле чем в Епике вышло. И качество на уровне
автор Умею мерить лучше всех • 11 ноября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
На сайті можна обрати модулі, кольори.
В Київ є доставка
Це Ви про Віп майстер?
Якщл ні,то які там хоч приблизно ціни?
Ответ дляПрасковична
леруа
В леруа ще дорожче ніж в епіку раніше було,зараз щось змінилося?
Ответ дляAnnabelis
А яка ціна зоч приблизно?
НичеНипанимаю• 11 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Це Ви про Віп майстер?
Якщл ні,то які там хоч приблизно ціни?
На сайті є всі ціни. У Білоцерківської фабрики не тільки кухні ВІП майстер
Ответ дляНичеНипанимаю
А, тобто бмф?
Дякую, там же просто декілька фабрик, тому питаю яка саме
НичеНипанимаю• 11 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
А, тобто бмф?
Є сайт Табуретка.юа
На ньому представлені декілька з цих фабрик, подивіться

Ответ дляНичеНипанимаю
Є сайт Табуретка.юа
Там дуже дорого рахують, за маленьку пряму нарахували 25 тис перед війною.
За кутову навіть питати не хочу, в мене немає таких грошей
НичеНипанимаю• 11 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ще тут дивіться.
Зараз ціни виросли дуже
https://komfortmebli.com.ua
Я минулого року в них дещо замовляла.
На віяр мені нарахували 40 тис, в них купила за 22
НичеНипанимаю• 11 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Але і сильно дешево кутова кухня не буде, бо це мінімум 3-4 метри погонних кухні
Ответ дляНичеНипанимаю
Я розумію, знайшла одну дешеву , порахувала по тумбах, то вийшло зі стільницею до 25 тис, і прямо як хочу, але фабрика в Запоріжжі.
Ответ дляНичеНипанимаю
Ще тут дивіться.
Зараз ціни виросли дуже
https://komfortmebli.com.ua
Я минулого року в них дещо замовляла.
Дякую велике, подивлюся.
Я б на табуретці і хотіла замовити, але от на сайті одні ціни, а консультант рахує всякі ліфти і тд, я пояснюю що в мене грошей немає на такі блага, що хочу розпашні дверцята, бо вони дешевші, а він за своє(
І так у всьому
Я б ще тоді замовила і вийшла б кутова дешевше ніж він мені грубо кажучи 2 м нарахував
Тупікнула, потрібно було йти до іншого менеджера, але думала підзбираю грошей та й зроблю все одним махом, угу, не вийшло
Так і сиджу з жахливою кухнею, а ті гроші розійшлися на різне