3@йk@• 13 ноября 2022
Завтрак
Всем доброго утра и мирного неба!
Ку-кусик• 13 ноября 2022
Ответ дляПенсіонер
Внук балуваний,йому в жопу заглядають...
Я мовчу ,я своїх дітей виростив...
Наверное, внук, это ребенок сына
Ку-кусик• 13 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Пожалуйста!
Павел Юрьевич.
Лучшее фото в теме
Ку-кусик• 13 ноября 2022
Ответ дляспальное место
Сегодня я завтракаю пастой с морепродуктами
Надо себе как то приготовить, тоже такое люблю
Печальки.нет• 13 ноября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А рецептик не дадите?
Роблю по цьому рецепту, дочка дуже любить
Выступаю Я.• 13 ноября 2022
Ужас как вы так рано начинаете есть, еще и все такое сытное, как это можно в себя впихнуть?
Ромашкинная• 13 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Я не понимаю, как можно постоянно то авокадо есть)ну да, иногда хочется, ну там может раз в несколько месяцев.
Я його раз в житті їла. Треба ще купити)
Ромашкинная• 13 ноября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Вот это по нашему. У меня жареная картошка, бутер с салями, зелёный лук ср сметаной. И кофе с шоколадкой.
Просто сметана з цибулею?
Ромашкинная• 13 ноября 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Я в 7 ранку борщ можу поїсти перед роботою🤔
Ответ дляok1904
Та. Чого ? сьогодні на базарі фермерські яйця від 61 за дес , великі 65, правда чергу вистояти, навіть були з молоденьких не учок дрібні по 45
Та то я так :)))
Але реально дивує чому тут авокадо дорогим вважають. Зараз все не дешеве. Ті ж помідори цього року. Якісь як ніколи ніякі та дорогі.
Пропеллер на 6 персон• 13 ноября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Уже:) выше;) авокадо не забыли, конечно...
Ну сорі, пельмені, борщ і торти не їм зранку) Чому всіх це так коробить?? Дешевий поживний продукт, мені смачно, їм щоранку, а не просто вас роздраконити хотіла. Їжте те, що вам до вподоби
Угги_в_горошек• 13 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Чай и вчерашняя пицца
Мабуть таки, на сніданок у вас був лише чай
Шальная коклетка• 13 ноября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Ні!
на сніданок в мене був кіт, який зжер мою піцу.
Насправді моя котяра філе через раз їсть, а піца - то не його. Але жало всунути треба.
на сніданок в мене був кіт, який зжер мою піцу. Насправді моя котяра філе через раз їсть, а піца - то не його. Але жало всунути треба.