Не любовница• 13 ноября 2022

Посоветуйте хорошего мануальщика для лечения воспаления седалищного нерва, Львов

Девочки, посоветуйте, пожалуйста, хорошего мануальщика во Львове при защемлении седалищного нерва, таблетки, упражнения и прочее не помогают. Заранее благодарю за ответы.
4мама• 13 ноября 2022
Мене колись йога врятувала.
Погугліть поза голуба.
Я реально спала в ній.
4мама• 13 ноября 2022
Ще зараз знайду одну вправу. Не з йоги, але дуже дієва.
4мама• 13 ноября 2022
Омлетик• 13 ноября 2022
Підпишусь, сама зараз страждаю. А на прийом до массажиста через неділю.
4мама• 13 ноября 2022
Пробуйте вже, доки шукаєте спеціаліста - реально значно полегшує стан .
автор Не любовница • 13 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
До кого звернулись? Гарні відгуки? Дякую.
автор Не любовница • 13 ноября 2022
Ответ для4мама
Дякую Вам!
Оцененная• 13 ноября 2022
Лікар невропатолог Яріш. Приймає в Сокільниках біля Львова, вул.Наварійська, 2
автор Не любовница • 13 ноября 2022
Ответ дляОцененная
Я вже була у невролога, дали таблетки та укол, але не допомогло. Він Мануальщик?
Омлетик• 13 ноября 2022
Ответ дляНе любовница
Я не зі Львова, тому Вам не буде актуально. В мене гарний массажист-реабілітолог. Вона мене вже ставила на ноги. Але до неї така черга, я записувалась місяць тому просто на массаж, а тиждень назад сєдаліщний прихватив. Треба якось собі допомогти вправами до прийому.
4мама• 13 ноября 2022
Ответ дляНе любовница
Дякую Вам!

Ось вправа з йоги.
автор Не любовница • 13 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Я також не зі Львова) шукаю до кого можна потрапити швидше))
лю4о4ек• 13 ноября 2022
Была у парня он мне помог, боялась страшно, но помог, у меня нерв защимило и рука не работала, после подвала в Харькове, три невролога лечило, уколов наделала, потом пошла к нему, 5 или 6 сеансов, не помню, но довольна что к нему попала
Омлетик• 13 ноября 2022
Ответ дляНе любовница
Кременчук. Але скоріше не получиться, в неї дуже велика загруженість. Якщо треба, я контакт дам, мені не шкода, але ж не знаю чи буде це Вам актуально.
лю4о4ек• 15 ноября 2022
Автор вам давать номер специалиста?
автор Не любовница • 18 ноября 2022
Ответ длялю4о4ек
Автор вам давать номер специалиста?
да, конечно