Майор Медуза• 13 ноября 2022
Хочу перед новим роком на тиждень поїхати в Рим
В букінгу є класні ціни, але напрягає по-перше дорога. А по-друге, якщо більше 90 днів перебувала в Європі як біженка, чи маю тепер право їхати як турист? Вони ж на кордоні не можуть розвернути назад? Чи можуть? І чи зараз потрібно оформлювати нотаріальний дозвіл від батька для виїзду за кордон?
Из Кукуева я• 13 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Из Франции
А авиакомпания какая? Летала Райнэйр в Италию и Испанию, ничего не спрашивали. Может, это требования авиакомпании?
Эт вернячОк• 13 ноября 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Уже не помню авиакомпанию. Это было в июне. Точно не рейнэйр. Какая-то малоизвестная.
Из Кукуева я• 13 ноября 2022
Автор, лучше узнавать в официальных источниках, видите, какая противоречивая информация
Майор Медуза
• 13 ноября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Где? Я была летом в Италии.
Вот в самолет, да, скорее всего нужен сертификат
Ні, ми летіли в серпні з Італії, нічого не запитували.Але зараз х/з
Майор Медуза
• 13 ноября 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Ні, я про своє почула)) я в Україні вже більше 90 днів, так що можу сміливо планувати))
yanyska2012• 20 ноября 2022
Якщо у вас є статус тимчасового захисту Ви можете не чекати 90 днів , на дитину потрібно дозвіл або свідоцтво
Майор Медуза
• 20 ноября 2022
Ответ дляyanyska2012
Свідоцтво про народження? Почитала, таки дозвіл батька не потрібний допоки військовий стан. Статус завершився ще у вересні, але ми вже більше 90 днів пробули в Україні.