***ть. Все, що я можу сказати. Це міжнародний скандал.
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Давайте я Вам відправлю, щоб Ви помацали вживу це. Ніхто брендів не чекав, очікувався звичайний китайсько-турецький масмаркет, тобто речі нормальної якості, те, що впринципі, купують пересічні українці. Штани утеплені флісом, фліска, курточка на синтепоні, а не на тріскучій чебурашці, що не гріє.
автор, вы зря на турков гоните - у них вещи гораздо лучше. чем у вас на фото
и если серьезно, а почему вы не уехали как многие за кордон? вас же выпустят, на детей дадут приличную сумму, помогут как многодетным.. все ж рассказывают что в европе классно, это только в Украину сбросили уже непотриб))
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляasperka
Мені завжди цікаво як наші кажуть що гроші з ЮНІСЕФ розпилили у нас… дівчата, ви не уявляєте собі як тут у Європі їх можуть «пиляти».
Про юнісеф не знаю точно, а от про Карітас чула дуже багато… та шо там требя розбиратися зто і де там «пиляв». Я не здивуюсь, шо пиляли з усіх боків і ото таке і вийшло… краще б грошима людям дали…
Одне те шо якість повне ге… так а розміри можна було нормальні покласти…
вы недооцениваете местных ’ умельцев’.. и не такие схемы проворачивают..
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляMarishkaK
Просто европейцы думали, что украинцы нищие голодные оборванцы. Но увидев на каких машинах приехали в Европу, сошли с ума от зависти
и лохмотья отправили тем, кто не приехал и без машин?
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я вже написала кілька листів, допис в фб, кинула ще голодним журналістам) подивимось, що з цього буде.
Удалено администрацией...
Ответ дляВэнди Стар
А хто на турків гонить? Я точно ні. Сама не гнушаюсь, і дітям часто беру турецьке виробництво.
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляMasako Katori
За сколько можете продать сапоги?
о, уже и бизнес огранизовался
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
вы так принебредительно написали про турецко - китайское ге...
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляPmB
А вы все глотаете что дают?
Вме правильно автор делает.
я не жебрачу и не попрошайничаю. Потому и глотать мне нечего.
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Борщ в мене сьогодні, з сметаною. Дітвора нарешті в школу пішли після хвороби. Мала сьогодні уроки пройти, але тут каюсь, профілонила, інтернет поганий, і тут просиділа певний час. З дітками все ок, не хвилюйтесь.
борщ с мясом?
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
автор, а вообще, справедливости ради, вам правильно написали выше про кпд!
При этом вы говорили, что дети обуты - одеты, предлагал вам кто-то помощь - вы отказались.
Уверена, что ничего из этого ора не выйдет- в лучшем случае какая -то отписка.
Столько времени зря и трёпа - ради чего?
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, без, ми привереди і м´ясні бульйони не їмо. Це кака для нас.
а сало - не кака?