***ть. Все, що я можу сказати. Це міжнародний скандал.
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, без, ми привереди і м´ясні бульйони не їмо. Це кака для нас.
Удалено администрацией...
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, я писала про м´ясний бульйон.
Вы точно знаете значения слова ’ привереда’?
Клементина• 14 ноября 2022
Мабуть, всі знають, що традиція бебі - боксів почалась з Фінляндії
Я зараз в Гельсінкі на минулому тижні була в музеї, де зробила це фото. Це самий перший бебі бокс. І це 1949 рік!!
Подивіться, яке все якісне, коли дійсно хочуть зробити так, щоб допомогти.
А те, що на фото автора, це не щоб допомогти. Це, щоб поставити галочку, а гроші покласти в кишеню.
Бо одяг не тільки не того розміру, у мене враження, що він, навіть, не гріє. Це просто відмивання коштів.
Бідні ВПО, вони не чекали якоїсь краси, але має ж бути якість.
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Піду втоплюсь...
Удалено администрацией...
Ответ дляКлементина
Так, якщо обмежений кошторис на коробку, то зменшіть кількість, покладіть куртку, але теплу, що вілповідає температурному режиму в регіоні. А не оте все.
Клементина• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
От, точно!
Краще пару якісних речей, які дитина буде носити, чим повна коробка сміття
Теж бачила в групі переселенців про ту допомогу, що ніякі речі не підійшли, те що дали на 5 річну дитину, ледве на 1 річну підійшло, а про одяг і взуття підліткам 13-14 років, то зовсім жах-дали взуття 35 розміру, курточка на 8-9 років.. і Міняти не можна, забери свою коробку з непотрібом і йди.. Хто такий тупий цим займався?
Ответ дляВера15
Теж цікаво дізнатись.
lekon-lekon• 14 ноября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Вас к о-то заставляет это бесплатно брать? Пойдите купите, что надо и не нойте. Фу противно от таких украинцев, читаешь и офигеваешь
А не противно, що хтось вкрав гроші, виділені саме цим дітям впо? Давайте крадіїв не будем чіпати, а впо можна побуцати.
Аnastasiia• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Етикетки є, вони всі однакові на усіх речах, інтернет слабкий не грузить.
Добрий вечір,
А що на етикетках? Кого як виробника зазначено?
lekon-lekon• 14 ноября 2022
Ответ дляЕленка14
Противно від того, що не відомо, насправді, хто вкрав - зате на першій же сторінці обі....ли себе:українців.
Значить треба дізнатися, тоді стане відомо і приймуть міри.
Ответ дляVale29
Выше девочки писали, что вещи по бирке на 12 лет на 5-тилетнего ребенка только подойдёт. Вы думаете, что если шили не на украинцев, а условно на сирийских детей, то у них подростки вещи дошкольников носят?
Какие ещё оправдания придумаете?
Посмотрите выше на фото. Да, это тряпки. Никто не просит брендовые вещи. Просто качественные, без дырок и в соответствии с размером. Если уж была проявлена инициатива обеспечить детей зимними вещами, то можно это было сделать не на отъ...сь.
Какие ещё оправдания придумаете?
З приводу розміру дійсно є питання, я не знаю як вони фасують ці коробки і чому так. На все інше - шукайте аргументи, а не чекайте на виправдання
Я просто в ах*е. Я до последнего не заходила в эту тему, поскольку думала, что тут просто обсуждают комплект и ничего такого, а клацнув, сижу и вы*уеть не могу. Те, белопальтовые куры, которые пишут, что автор зажралась, у вас с головой ок? Вы бы носили это, как какая-то советчица тут написала, одежду для заключенных? Та мало того, которую надеть невозможно. Бляха, это такое позорище, что слов нет. Типичная наша власть, которая ну никак не нажрется.
Missis Виктория• 26 ноября 2022
Ответ дляНежная Лапка
Краще як є можливість в секонді купити та на олх замовити. А так жах. Або вже в спеціальних групах просити. В мене наприклад є речі,на малечу, на балконі давно лежать, речі цілі. Але їм 10років. Не все модне. Для дому підійде. От куди їх діти навіть незнаю . Я б віддала дійсно тим хто потребує, але щоб самі забрали. Багато і важко.
А что в вашем городе нет хаба для переселенцев?
Туда приходят люди, и берут то, что им нужно, и это не только вещи.
Игрушки, посуда, полотенца, покрывала и т. д.
Вы не знали об этом?
Можно туда отнести
Вы не знали об этом?
Можно туда отнести
Ответ дляМушля51
К сожалению многим придется носить.
Missis Виктория• 26 ноября 2022
Ответ дляNerses
Блин. Но ведь реально если у человека нет одежды то эти комплекты не спасут. Хотя сапоги и штаны которые выставила автор носить можно. Интересно на куртку глянуть..
Вот, мне скидывали фото
Ответ дляMissis Виктория
Вот, мне скидывали фото
Я бы не отказалась от этого комплекта. Сегодня гуляли с ребенком и он на сквозь мокрый и ноги и вещи. Хорошо если есть свет и тепло , а вот не дай Бог все мокрое , не высушить , ещё и в подвал бежать надо. А так есть сухое на смену.
Missis Виктория• 28 ноября 2022
Ответ дляNerses
Моя подруга с дочкой переселились в частный сектор, я так поняла что эти сапоги им очень кстати по такой погоде.