МДТ• 14 ноября 2022

Отримала я сьогодні зимовий комплект від ЮНІСЕФ

***ть. Все, що я можу сказати. Це міжнародний скандал.
Masako Katori• 14 ноября 2022
За сколько можете продать сапоги?
osna• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Закупки самі, але вони не провіряють вміст кожної коробки.
Можливо,хороші речі витягли собі,а мотлох положили...
Джемма• 14 ноября 2022
Ответ дляKarin-S
Коли поїхали головне питання, день-два тому? Більшість вже півроку як ВПО, а то і більше. В мене велика кількість родичів ВПО, одразу по приїзду так, було важко, але за 1-2-3 місяці всі обжилися, отримували гум. допомогу, речі в пунктах брали. Потім і з роботою вирішилося. В даний момент це просто люди, які живуть на арендованій квартирі.
Але не всі такі, є ті що не хочуть нічого робити. От слова ’зовсім’, живуть на дитячі/ВПО/оон і далі їм все одно. Завжди бідні та нещасні, їм потрібна допомога. Бачачи таку різницю між переселенцями, розумію що деяким така допомога тільки шкодить.
Давати непотріб - це
1. Образливо. Автор нічого не порушила. Є певна категорія людей які мають право на цей одяг. То й він дістався за призначенням
2. Одяг не відповідає жодним стандартам, на нього витрачені кошти. Він просто піде до смітника і буде забруднювати екологію марно.
Як мін треба заплатити фото до юніснф, нехай розберуться хто таке відшиває, хто закуповує. Є ж тендери та інше.
Еленка14• 14 ноября 2022
Ответ дляosna
Риба,як ви знаєте,гніє з голови...
Якщо так порівнювати, то голова окремо лежачої риби немає відношення до ’хвоста’. Доказів, що це наше керівництво таке закупило чи розікрало, я так і не побачила.
Мирусёнок• 14 ноября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Ну так можно отнести молча, а не обсуждать и возмущаться. А то что надо пойти и купить, дефицита нет
А почему нельзя сказать, что воры украли деньги, выделенные на помощь? Почему все должны сделать вид, что это ок?
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляMasako Katori
За сколько можете продать сапоги?
Яке продати? Я їх даром вишлю, але поки притримаю для вещьдоків. Чесно кажу, вони не варті грошей на упаковку для пересилки.
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляosna
Масово? Це ж не ми одні таке отримали. По всій країні таке роз´їхалось.
artlantis• 14 ноября 2022
почему меня это и многое другое у нас уже не удивляет...
LenakaBro• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Інтернет пропав, фото попробую загрузити. Це чоботи резинові з мєхом чебурашки всередині, 14 років, 38 розмір
Я не розумію, чесно. Не подобається - не беріть, не носіть, передайте іншим - варіантів безліч, НО! Вони нам ’не обязані’, Ви розумієте, що люди допомагають по своєму бажанню, що на це теж витрачались кошти, які їм теж з неба не падають. Ви не знаєте, в чому вони ходять, що рахується у них нормою, який у них достаток, але вже ’обгадили, що не таке’. ну не таке...то не беріть. Вони не мусять Вам давати те, що ви хочете!
4мама• 14 ноября 2022
Ответ дляMarishkaK
Просто европейцы думали, что украинцы нищие голодные оборванцы. Но увидев на каких машинах приехали в Европу, сошли с ума от зависти
На машинах приїхали одиниці. І з них переважна більшість - за свій кошт усе і усюди. Більшість - голі, босі і в вінку.
Алекс-1022• 14 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Автор виїзжала з зусиллями з окупації

Вам не соромно ?
Нет, не стыдно, я не слежу за каждым аккаунтом там. Или вы думаете за время войны не было оппортунистов?.

Автор, извините, без сарказма, не знала, тогда сочувствую и желаю всего наилучшего!
Karin-S• 14 ноября 2022
Ответ дляДжемма
Давати непотріб - це
Я вже відписувалася, що особисто бачила цей одяг і взуття. Так не зовсім клас, але там були речі не для смітника. Можливо перша партія була краща, а зараз залишки по коробках розкидають. Тоді це не добре. І я не казала, що автор щось порушила.
Справа в тому,що ніхто не враховував комлекцію, вагу, зріст, і одразу зрозуміло що не все підійде. При записі на допомогу спитали розмір ноги і вік, все. Як думаєте з цими параметрами можна повністю одягти дитину?
Masako Katori• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я себе все равно искала подобные для огорода, напишите, пожалуйста, когда не нужны будут
polski• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не потрібен одяг, все є, старшому залишилось зимову куртку купити. Це ми отримала оті набори ЮНІСЕФ, на які реєстрауія була.
Ну отдайте в бокс благотвлрительный если Вам не нужно и не понраву....а кто то будет и этому рад.....Вы простите на обувь от экко расчитывали и одежду не меньше чем коламбия или джек вольски????
osna• 14 ноября 2022
Ответ дляТанюша
Ось наша шапочка на 12 років
Она прекрасна...
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляpolski
Немає там одягу, все абсолютний неліквід. Фотки ожиданіє-реальность бачили? Оце те саме.

Ніхто і не чекав там дольчегабана, ні, навіть, зару з манго. На перших фото це був одяг аля турецький ноунейм, яким забита продавалка. Жинци на флісі, светрик, курточка, шапка. Але зараз в тих коробках поведене ганчір´я з кривими строчками, махрова підкладка посипалась, штани широкі в поясі і вузькі в штанинах. А сморід від того всього особливої уваги заслуговуває.
СhanelKa• 14 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022

Тобто, ви не знали людину, а вже осудили вище ? Що навіщо їй гуманітарка на ЗУ . Офігіваю з совєтчиць
Не соромно, ок. Тоді б не базікали , як не знали ? Правда ?
NikaVesna• 14 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022

Ничего страшного вы не написали. Люди девятый месяц живут в городах на которые летят ракеты и ходят на работу. А милая автор уже полгода в безопасном месте и бесплатном жилье сидит сложа руки.
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляNikaVesna
Автор на волі з 29 травня. А працює автор з приблизно середини червня. Вас ще якась біографічна інформація цікавить?
NikaVesna• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я создала тему с вопросами к вам?
А когда работаете? Когда не зайди одни и те же здесь. Сколько сегодня вы на форуме, а когда не здесь, то на ФБ.
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляNikaVesna
Я создала тему с вопросами к вам?
Не заходьте, не читайте, навіщо розбалансовуєте свій психологічний стан? Така переживатєльна, їй богу. А почекайте но, це не Ви мені в лічку недавно писали?
Ольга520• 14 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
ні, не бу. просто наче як зеки шили
То може вони і шили. Я серьезно. Десь там замовили
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляNikaVesna
Я создала тему с вопросами к вам?
Точно, Ви))
NikaVesna• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я писала. Так как очередной клон Маньки, Кимберли меня заблокировал. И я ответила в личку на ваш комментарий мне, хоть первая с вами в диалог не вступала.
NikaVesna• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Советчица никак на мое психологическое состояние не влияет. Зачем эти примитивные манипуляции? Создаёте тему на открытом форуме , будьте готовы, что каждый из участников форума может прокомментировать.
Наивка• 14 ноября 2022
Ответ дляНежная Лапка
Краще як є можливість в секонді купити та на олх замовити. А так жах. Або вже в спеціальних групах просити. В мене наприклад є речі,на малечу, на балконі давно лежать, речі цілі. Але їм 10років. Не все модне. Для дому підійде. От куди їх діти навіть незнаю . Я б віддала дійсно тим хто потребує, але щоб самі забрали. Багато і важко.
https://www.kengurush.org.ua/

Но они не забирают, нужно выслать.
PmB• 14 ноября 2022
Ответ дляNikaVesna
Удалено администрацией...
NikaVesna• 14 ноября 2022
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Я только зашла. Посмотрите количество моих комментариев. И тем. С большими перерывами захожу и ничего не меняется.
автор МДТ • 14 ноября 2022
Ответ дляNikaVesna
А нам нравиться тут тусити. Це заборонено?
NikaVesna• 14 ноября 2022
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Я знаю о пользователе ровно столько, сколько она о себе здесь рассказывает. Пишу не часто, больше читаю, на память не жалуюсь. Как и на жизнь.