Воленс-неволенс• 14 ноября 2022

Отварной язык

Вы любите отварной язык? Как готовите?
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
О не ,я совсем другой скорпион,я пряталась на печи у бабушки и затыкала уши,пока там все єто меропричтие проходило со свином.
А кров‘яночку любите все одно! Привіт!
МеняАЖтрусит• 15 ноября 2022
Я прочитала сначала оторванный язык, и думаю что за тема такая.
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляok1904
Мадонна? Душу гріє, бо то придане було.
Треба хоч каву зробити і випити з тих чашок❤️
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Аналогічно. Я скорпіон, все життя накривалась подушкою, аби не чути того всього. Але я завжди така була з дитинства, бубуся колись хотіла зарубати гусака, а гуску з гусенятами лишити, то я плакала і просила, щоб зберегла сімю бо гусенятам треба тато і гуска буде плакати за гусаком. Захищала сусідського коня, бо він його бив батогом коли той віз важкий віз, а виламала великий прут і била сусіда який потім приходив на розбірки до моїх батьків. Одного разу збили мою собаку, я вичислили машину і ножем проколупала шини, собаку викупала і засунула в розігріту духовку сушитися. Коли тато приносив рибу, я тишком виловлювала всю живу рибу, складала в ківш з водою і несла за 2 км до ставка і випускала. БУв період, що дуже дохли кролі, тих які не ще не додохли я збирала, заносила до сусідів які не жили, і там їх вихожувала козиним молоком. Де я його брала? Ходила до на сусідню вулицю і просила молоко типу дайте трошки молока, я так їсти хочу, а батьків немає . Коротше, іншими словами всі навколо знали і були впевнені, якщо щось відбувається і це повязано з тваринами, всі знали хто цим промишляв.
От я кролів не їм. Ну може, в голодовку буду. Бо ти його нянчиш, цьомаєш, тягаєш все літо. А коли додому їдеш, то везеш тушонкою.
Вас прочитала, ото ви даєте!
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну, по суті, відрізаний)))
ВЫВсеВрете• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Вас прочитала, ото ви даєте!
Ой всього навіть не згадаю вже, але моїм батькам буде що розповідати моїм дітям. Тато мене називав партія зелених. Хотіла бути ветеринаром але мама не пустила. Відмовила, через те що я така сердобольна довго не витримаю і перегорю.
Навіть вже зараз в дорослому віці, приїхали до бабусі картоплю копати, а неї коти малі і кішка покинула. І вони такі здихлики. Всі копали картоплю а по селі шукала молоко і потім відпоювала з піпетки тих котів.
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляРаспутница
Ну 15 это конечно загнули, но за 30 в скороварке готов. Как-то поставила на 50, переварился сильно:(
Так еще остудить и порезать надо. и за 30 не получится. Если, конечно не тарелку одну готовишь
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляТа ту та
Так может у нее 4 картошины, 1 морковь, 2 яйца
Вот и готовит.

чудо сито с квадратиками в помощь
Все равно остудить и почистить еще надо
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Ну да ,на целую гору оливье,нужно мин 15 только на чистку овощей,яиц и тд. Хотя у всех своя гора.
Меньше 1.5 или 2 кг даже не готовлю)))
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Мама була неправа! Ви могли просто стати терапевтом, а усиплять/різать то інші.
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
Меньше 1.5 или 2 кг даже не готовлю)))
Так там менше і не вийде, тільки горошок, якщо злити воду, грам 250.
Привіт!
ok1904• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ми на мамине д.народження дістаємо сервіз
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Привіт!
И вам хорошего дня)
Та ту та• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
Все равно остудить и почистить еще надо
Понятно, что долго с этим всем морочиться
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляТа ту та
Олів‘є взагалі виходить затратний по часу приготування. Шуба норм, відварила, потерла, маянезіком змазала і все)
автор Воленс-неволенс • 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А сельодку разделать?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2022
Ответ дляosna
Бульон вариться з кісткою. Там не може бути маленькогт куска м´яса,апріорі. Бо бульон-це навар, що готується обов´язково на ПОВІЛЬНОМУ вогні. А навар повинен бути насичнним.
В супі? Печінку з підшлунковою не жалько?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2022
Ответ дляОшеламиссимо
Яйця всмятку варяться 3 хв після закипання, це жовток рідкий буде. То як ви за 20 хв встигаєте зварити яйця, виступити їх, зварити та почистити овочі, дати їм вистигнути і нарізати?
Звіздьож то все.
Яйця на Олів’є варяться 10 хв з закіпанням води. Охолоджуються хвилини 1,5. Щоб швидко чистити яйця їх потрібно побити гарненько і потримати в холодній воді.
Овочі не чищу))) відразу і мікрохвильовці варю кубиками… 2-3 хв
Ах, Да. Вода для охолодження яєць з льодом завжди. В мене холодильник чарівний, сам воду з фільтров бере- сам лід робить чи воду до лідяної охолоджує. Мені тільки кнопку потрібно нажати і чашку для льоду підставити…
osna• 17 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так, і в супі теж. У вас якісь хибні уявлення про шкідливість правильно звареного бульону. Його ж не кожного дня їмо.
А якщо я хочу просто суп з м´ясом-тоді я окремо відварюю м´ясо і кладу його у вже готовий борщ чи суп. Але й тоді воно не вариться 15 хвилин-бо що ж то за м´ясо?
osna• 17 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
В мене навпаки-покі кістки з осееледця виберу, поки наріжу все кубіками-на тертушці мені шуба несмачна-півдня пройде. За цей час можна 3 салати зробити...