Воленс-неволенс• 14 ноября 2022

Отварной язык

Вы любите отварной язык? Как готовите?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
не хочу, мне нравится вкусная картошка в оливье, а не шо попало
Мені теж не подобається. Але я спробувала. Велика миска Олів’є за 20 хв. Реально. Руками тільки цибулю різала. Все інше машинка шаткувала.
І то чекала, поки яйця вистигнуть
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Збоку! Тонко нарізаний чорний, білий. Потім цей хліб на сухарики йшов до горохового супчику)
😲
Тарілка - пиріжкова) . Туди хліб при серверуванні ніколи нее кладуть. Вона для того, щоб хліб не кусати, бо так не прийнято, а шматочки відламувати, маленькі..
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляАнтиТанкист
Та мені його тітільки обіцяли)))
То хоч не стало дитячою травмою, бо це легко виправити, на базарі попросити)) А чого саме хвоста?
Я любила ковбасу крутити, бо у нас стояла коптильня і немає нічого смачнішого домашньої копченої ковбаски, яка ще гаряча.
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
😲
У нас в корзинці хліб був на серветці лляній. Я от думаю, як все змінилось, ніхто про таке не париться...
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Для морепродуктов и рыбы обычно из трех зубцов (десертная тоже такая бывает, хи-хи)), но бывает и двух. Для салата обычно такая как и для основного, но поменьше, но бывает и с тремя зубцами, а если салат из морепродуктов, засада, да)? Это зависит от сервиза, есть такие, что нифига непонятно что где)
Кароч, коли я минулого літа в Затоці їла мідії мариновані кожен день різні, просто зубочисткою, я не інтелігент. Ну і всьо)
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Я тоже экзамен не сдам, если что) Но не страшно, если вдруг буду обедать в Букингемском дворце, предварительно подготовлюсь))
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
А там шо, ще залишились незаміжні принци? *розчехляє чемодан*
А якщо серйозно, пропала культура споживання їди. Просто все на ходу. Я от шаурму коли роблю, я собі ріжу і їм ножом і вилкою, чи я дурна чи шо.
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Вот пиццу и подобное люблю руками, так вкуснее реально, а вот биточки хочется резать ножом и тортик вилочкой)) У меня такая мини есть специально для торта
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Разве что принц Чарминг)))
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А мороженое из креманки длинной ложкой коктейльной люблю есть))
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Я наче про себе прочитала, я биточок ріжу на полосочки) А торти вилкою тільки, щоб не смак металу, а крем був на язиці..
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Сестра)
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Я просто його не їм із креманки років сто. А таку ложку бачила у подружки, тепер понятно, де вона її спила.
Працювала барменом вона просто))
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Наразі все простіше)).
Нафіг треба чутки на кухні стояти, щоб гостей нагодувати.
Або шашлик на природі, або кафе/ресторан.
Я он нещодавно свій святковий сервіз перемивала. І думала ну нащо він мені? Абсолютно повний на 12 персон. Столовий, кавовий і чайний все в одному. Тільки чашок 24 шт 🤦🏻‍♀️
Kusalochka• 15 ноября 2022
Надо будет почитать как другие готовят. Я обожаю язык. Но говяжий что-то последние разы не выходил( просто варю. С луком, морковкой и солью. Есть люблю с пюрешкой.
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Сестра)
Якщо ви не з нашої пісочниці Хвилювалочок, то чекаю там, після війни буде паті)
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Працювала барменом вона просто))
Скелет дыни• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ок)
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Наразі все простіше)).
Скажіть? У мене є ще дєфіцитна ’Мадонна’ кофєйна. От таке воно має саме значення зараз для мене, як для мого кота.
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так я раз стала приготувала, коли овочі молоденькі були і в морозилку закинула. Бульон відразу декілька порцій варю.
Ніколи не рахую ча варти бульйону.
І зацікавило варка супу з бульйоном 1,5-2 години. Там що 1 кг м’яса вариться? Чого так довго?
ну так если варим кастрюлю литров на 3-5, то меньше по времени и не получится. сначала бульон минут сорок, потом все остальное
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І то чекала, поки яйця вистигнуть
морковь тоже надо готовить, без нее невкусно
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
почему дурна?) я тоже так люблю, именно резать кусочками и есть, а не кусать
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
З пюрешкою все смачніше! Я сьогодні котлет насмажила, відірвалась із кислої капустою)

Гов‘яжий варити довше треба, години 3, він же великий, хоч пополам перерізати. Вимочити, і потім варити. А що у вас не вийшло?
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
Ну шавуха типу кусатєльна їжа, стріт-фуд, без вилок і ножів
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Мадона то в мама стоїть. Як положено за склом…
Я навіть не пам’ятаю, щоб з нього хтось колись їв 🤣.
Моє щастя декілька разів на рік дістається - сервірується)))
На свята для сім’ї))
HupBaHa• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
пофиг)
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На свята для сім’ї))
Ви там шо, сервіз осквернили?)))
В мене десь в коробці на балконі. Артефакти для пра-правнуків)
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
Різала кубиками і в мікроволновці. Швидко, но не смачно.
Варю все в мундирах. Запечені овочі також не зайшли
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
пофиг)
Так само, люблю її в розрізі бачити)
В мене подружка на всі наші посиденьки робить на гриль в лаваші сир і що там є) Ми завжди ріжемо, а не гриземо)
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ви там шо, сервіз осквернили?)))
🤣.
Вже років 8 осквірняю ))
А так стояв гарненько ( 5 частина) теж за склом….
Но блін, його так багато. Чим я думала, коли купляла його? 😂