Воленс-неволенс• 14 ноября 2022
Отварной язык
Вы любите отварной язык? Как готовите?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Так само, люблю її в розрізі бачити)
В мене подружка на всі наші посиденьки робить на гриль в лаваші сир і що там є) Ми завжди ріжемо, а не гриземо)
Я сьодні робила ліниві чебуреки з лавашу.
Хтось з дівчат рецепт писав.. смачно. Но кухню потім півгодини відмивала. Стріляло, як ненормальне, олією
Воленс-неволенс
• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так я раз стала приготувала, коли овочі молоденькі були і в морозилку закинула. Бульон відразу декілька порцій варю.
Ніколи не рахую ча варти бульйону.
І зацікавило варка супу з бульйоном 1,5-2 години. Там що 1 кг м’яса вариться? Чого так довго?
Ніколи не рахую ча варти бульйону.
А с чего бульон? Классный у вас способ
Воленс-неволенс
• 15 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
Надо будет почитать как другие готовят. Я обожаю язык. Но говяжий что-то последние разы не выходил( просто варю. С луком, морковкой и солью. Есть люблю с пюрешкой.
Сегодня тоже сварила, мои все съели с пюре
Воленс-неволенс
• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Хто ще не спить, де тут є срач хороший годний. Піти розвіятись.
Я наслухатись не можу, яка пророча пісня!

ура
Дама_из_рекламы• 15 ноября 2022
Готую дитині. Виявляється язик, печінка, серце містять багато заліза. Язик варю, потім тушкую. А ще додаю язик до олів´є.
Ответ дляHupBaHa
ой, страшно в таких темах что-то писать, сразу набегут рассказывать, как за 15 мин все готовят и на 16ой подают)) это вчера мне одна такая рассказывала, как за 15 минут оливье готовит
Так может у нее 4 картошины, 1 морковь, 2 яйца
Вот и готовит.
чудо сито с квадратиками в помощь
Вот и готовит.
чудо сито с квадратиками в помощь
kirpichenko• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Та ок, хай навіть супер-скороварка під тиском варить все за 15 хвилин. Миття, чистка, нарізка, засипання по черзі, щоб процеси були правильно.
Мені колись розказували, як добре мультя, це всьо засипав і ушов і борщ такий вкусний. Ну це ж місево. Борщ - то таїнство, ти його колдуєш стоїш, там душа.
Ооо,я согласна,
Тоже не понимаю тех кто бьется здесь,доказывая о готовке чего нибуть за 15 мин.
Я про борщ с прошлого года,вот она готовит блин его за 15 минут и трындец всем доказывает. Какойто робот метиор.

kirpichenko• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
сто проц, тоже не понимаю, как это все сразу закинул и пошел, всему свое время да и время разваривания овощей разное)
Ну вот такой вот борщ у людей,хотя мне трудно такое борщем назвать.
kirpichenko• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я варю борщ за 15 хвилин. А щас навіть і бистріше, бо двох з сином, тому кастрюля маленька.
Бульон заморожений, з осінні заморожена зажарка з буряка з цибулею і морквою. Зелень заморожена також. Вариться рівно стільки, скільки потрібно, щоб вскипів бульон і зварилась картоплія
А буряк и капуста где?
kirpichenko• 15 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А член чоловіка їм не заважає, теж у когось в роті був))
Я свиню тримала за ноги, в дитинстві, коли її смалять, щоб пошвидше, бо хотіла вже свіжини.
О не ,я совсем другой скорпион,я пряталась на печи у бабушки и затыкала уши,пока там все єто меропричтие проходило со свином.
kirpichenko• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
главное это все почистить.брр
Ну да ,на целую гору оливье,нужно мин 15 только на чистку овощей,яиц и тд. Хотя у всех своя гора.
Грабля• 15 ноября 2022
Обожнюю
Купую раз на тиждень чотири штучки
Відварюю і так їм
Сюди ще червона рибка
Ммммм
Моє найулюбленіше
Купую раз на тиждень чотири штучки
Відварюю і так їм
Сюди ще червона рибка
Ммммм
Моє найулюбленіше
Распутница• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
Ну 15 это конечно загнули, но за 30 в скороварке готов. Как-то поставила на 50, переварился сильно:(
Ацетилсалициловая кислота• 15 ноября 2022
Я запекаю свиные языки.
Очень вкусно и немного отличается от вареного
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви можете називати це борщем,але це не він. Це якась перша страва
з концентрату
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ніколи не рахую ча варти бульйону.
Бульон вариться з кісткою. Там не може бути маленькогт куска м´яса,апріорі. Бо бульон-це навар, що готується обов´язково на ПОВІЛЬНОМУ вогні. А навар повинен бути насичнним.
Ms. Откровенность• 15 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Срач) Но видимо, спят уже усталые советчицы)
А срач почему? Вот просто интеремно? Из-за цены, ну не нравиться не покупай, как по мне то лучше язык чем колбаса
Томатико• 15 ноября 2022
Очень люблю, но только говяжий. Просто варю, а потом на бутербродик или в качестве нарезки
Ошеламиссимо• 15 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мені теж не подобається. Але я спробувала. Велика миска Олів’є за 20 хв. Реально. Руками тільки цибулю різала. Все інше машинка шаткувала.
І то чекала, поки яйця вистигнуть
Яйця всмятку варяться 3 хв після закипання, це жовток рідкий буде. То як ви за 20 хв встигаєте зварити яйця, виступити їх, зварити та почистити овочі, дати їм вистигнути і нарізати?
Звіздьож то все.
ВЫВсеВрете• 15 ноября 2022
Я запікаю. Так смачніше. Але в мене завжди не лише один язик, а з усім отим мясом, що язик кріпиться. Не знаю як правильно називається.
ВЫВсеВрете• 15 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Аналогічно. Я скорпіон, все життя накривалась подушкою, аби не чути того всього. Але я завжди така була з дитинства, бубуся колись хотіла зарубати гусака, а гуску з гусенятами лишити, то я плакала і просила, щоб зберегла сімю бо гусенятам треба тато і гуска буде плакати за гусаком
. Захищала сусідського коня, бо він його бив батогом коли той віз важкий віз, а виламала великий прут і била сусіда який потім приходив на розбірки до моїх батьків. Одного разу збили мою собаку, я вичислили машину і ножем проколупала шини, собаку викупала і засунула в розігріту духовку сушитися. Коли тато приносив рибу, я тишком виловлювала всю живу рибу, складала в ківш з водою і несла за 2 км до ставка і випускала. БУв період, що дуже дохли кролі, тих які не ще не додохли я збирала, заносила до сусідів які не жили, і там їх вихожувала козиним молоком. Де я його брала? Ходила до на сусідню вулицю і просила молоко типу дайте трошки молока, я так їсти хочу, а батьків немає
. Коротше, іншими словами всі навколо знали і були впевнені, якщо щось відбувається і це повязано з тваринами, всі знали хто цим промишляв.