ЖаннаНеАгузарова• 15 ноября 2022
Якщо одружений чоловік не має коханок - він невдаха?
Всі чоловіки, які мають статус і поважають себе — час від часу ходять на сторону. Це притаманно навіть англійським монархам. Якщо чоловік весь час тільки зі своєю дружиною — він тюхтій та лузер.
Погоджуєтесь?
СтелькаОТединицы• 15 ноября 2022
Что за бред? В первую очередь, он уважает свою жену, а значит и себя.
ЖаннаНеАгузарова
• 15 ноября 2022
Ответ дляРомашкинная
Юра, хватит фигню тут разводить, идите лучше спать.
Перепрошую?
shaleniravliki• 15 ноября 2022
Значит денег нет на нормальную любовницу, а с кем попало не хочет. Понятное дело любому мужчине надоест одна и та же женщина на протяжении многих лет, но вот позволить себе не может
ЖаннаНеАгузарова
• 15 ноября 2022
Ответ дляshaleniravliki
Все вірно.
Барабасиха• 15 ноября 2022
Зачем жениться если заводить шалав? Нет сильнее моральной боли, кроме смерти близкого, чем измена.
Хлопаю ресницами• 15 ноября 2022
Це щось нове. Ну в цілому я допускаю, що є такі чоловіки, які не проти б гульнути, але їм ніхто не дає. Але записати в невдахи тих, хто має принципи і цінності, які спонукають до вірності своїй дружині - це щось ну дуже нове.
А жінка, яка не має коханців, теж невдаха?
Кукусики• 15 ноября 2022
Дивні висновки. Це себе так заспокоюють багаті жіночки, чоловіки яких наліво й направо бігають?