Завтра не пью• 15 ноября 2022
Навчальний рік
Це правда, що навчальний рік буде до 1 липня?
Пасти Ла• 15 ноября 2022
Ответ дляMax12
Так каникулы целый месяц зимой
О, нам про канікули ще нічого не казали
Директриссимо• 15 ноября 2022
Ответ дляMax12
Так каникулы целый месяц зимой
Раньше каникулы зимние были 2 недели. Зато летом 3 месяца каникул. Теперь зимой добавили 2 недели каникул, а летом целый месяц забрали (
Пасти Ла• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Тут же ще багато пропусків із-за тривог, їх надолужувати треба
Повелитель интернета• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Що значить ’забрали’? Може ’дали’? Наприклад, можливість наздогнати програму
Директриссимо• 15 ноября 2022
Ответ дляПасти Ла
Не знаю як в інших школах , але наша йде за графіком навчальним, навіть при наявності тривог. Вчителі все рівно надсилають завдання , які потрібно самостійно опрацювати після закінчення тривоги .
Пасти Ла• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Вот
Цікаво, це тільки в Києві так чи по всій Україні?
Незламна Україна• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Бачила. Не згодна. Влітку спека, як в тій школі сидіти?
мы ставили кондёр.
и в началке и в пятом.
ашоробыть?
и в началке и в пятом.
ашоробыть?
Директриссимо• 15 ноября 2022
Ответ дляВишиванка
Він кожного року до 1 липня.
Де ? Завжди кінець травня був кінцем навчального року в Києві
Завтра не пью
• 15 ноября 2022
Ответ дляВишиванка
Він кожного року до 1 липня.
Не помічала). Це як?
Нервогенератор• 15 ноября 2022
Ответ дляПасти Ла
В Києві, це розпорядження місцевої влади. Імовірно, через ситуацію зі світлом та опаленням.
Завтра не пью
• 15 ноября 2022
А хто дистанційно? Опалення тут ні при чому. А таких шкіл більшість.
Нервогенератор• 15 ноября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Не помічала). Це як?
Протягом червня старшокласники ще завжди здавали екзамени, оформлювались документи про освіту, хтось закривав ’хвости’ тощо.
Завтра не пью
• 15 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Думаєте, це мається на увазі? Чи саме навчальний процес( уроки)?
Колдунья-вещунья• 15 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Але навчальний рік закінчувався вже 1 червня. А далі вже ото шо Ви написали
Летала_НаМетле• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не целый. Они теперь считают 175 дней или что-то похожее, которые уже 2 года заканчиваются в середине июня. Раз 2 недели добавили, то продлилось до конца июня.
Как нефиг делать• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
І я підтримую, чому в січні не повчитися дистанційно? А як 11 класу, вчитися і складати зно одночасно? Чи знов те зно на все літо розтягнуть? 😟
Завтра не пью
• 15 ноября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Є надія, що уроки будуть тільки в травні, як думаєте?
Летала_НаМетле• 15 ноября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Я так далеко не загадываю, нам бы до зимних каникул дожить.
Японский Городовой• 15 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
мы ставили кондёр.
и в началке и в пятом.
ашоробыть?
и в началке и в пятом.
ашоробыть?
В нас директор каже що в школі немає право встановлювати кондиціонери...
Ушла и Пришла• 15 ноября 2022
Навчальний рік завжди до 1 липня. Атестати якраз наприкінці червня видають, вчителі ще на роботі в червні. Це не означає, що буде навчання до 1 липня
Я люблю транзисторы• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
В конце мая, это для тех, кто не сдает никакие экзамены. Учебный год считается завершенным, когда выпускникам выдадут документы. Всегда он заканчивался до 1 июля. И никто в этом учебном году летом учится не будет. Все будет как обычно, просто продлят зимние каникулы
Ушла и Пришла• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
У доньки в гімназії були в кожному класі