неДоПриличий• 15 ноября 2022

Як отримати безкоштовний квиток на виставку ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO

Кожного року присилали безкоштовний квиток на виставку,а цього року тільки посилання на придбання квитка за гроші. Хто знає промо код якийсь,чи де квиток отримати? Шкода платити 100 грн,а потім якщо одразу тривогу дадуть,то і не походиш там,потім теж не буде можливості їхати вдруге.
Госпожа Белладонна• 15 ноября 2022
Те,кто там учавствуют обычно бесплатно раздают. Ну, до этого года всегда брала у тех у кого профкосметику покупаю
ЯНаПэПэ• 15 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
А что за косметика?
Не буду• 15 ноября 2022
Под выставочным центром всегда куча торгашей продающих билеты в полцены на все выставки.
Это если бесплатно не найдете
автор неДоПриличий • 15 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Та знать би де взяти. Типу архітектор краси магазини чи які?
автор неДоПриличий • 15 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Это если бесплатно не найдете
Дякую. Завжди був безкоштовний,навіть ніколи не цікавилась чи дешевше в них ніж в касі
Госпожа Белладонна• 15 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
А что за косметика?
Никольпроф
ГендиреХтор• 15 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Никольпроф
Так себе косметика.
ГендиреХтор• 15 ноября 2022
Ответ длянеДоПриличий
Мне тоже прислали,но там мало кто будет участвовать в этом году.
Госпожа Белладонна• 15 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Так себе косметика.
Удалено администрацией...
автор неДоПриличий • 15 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Та мало гадаю,
просто походити ,розвіятись,знайомих побачити)
Снежнакомка• 15 ноября 2022
всегда ходила, но что-то в этом году не знаю даже идти или нет. денег не жалко заплатить за билет, но кажется, что не будет ничего интересного
МЧСница• 15 ноября 2022
Мені вчора дзвонили, я відмовилась йти. Щось зовсім не хочеться в цьому році.
ГендиреХтор• 15 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Удалено администрацией...
like it• 15 ноября 2022
Marie попробуйте. Мари фреш косметик
автор неДоПриличий • 17 ноября 2022
Промо код знайшла,вчора ходили на виставку. Кому цікаво,промо код IMPALA вводити за цим посиланням https://beautyexpo.com.ua/uk-UA/visitors/registrat...
автор неДоПриличий • 17 ноября 2022
Розруковувати не обов´язково,сканують з телефона. Але сьогодні не відомо коли і йти з цими тривогами
Рюмка ДЗЫНЬ• 17 ноября 2022
Сьогодні по ходу не працюють промокоди((