НичеНипанимаю• 16 ноября 2022

Чи отримав хтось зі статусом ВПО грошову допомогу?

Цікавить Харківська область, в цьому місяці немає виплат, відмінили? Чи просто затримують?
Кракадэ• 17 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Львів, вчора отримала (хоча не повинна була, так як за кордоном і заяву про зняття з ВПО писала)
Вже й повернула їх 😂
О, интересно, а если с учета не сняться, а просто уехать. Заставят возвращать?
Кондуктор трамвая• 17 ноября 2022
Ответ дляКракадэ
А хто його знає) але я щось не змогла інакше поступити
HELENA-27• 17 ноября 2022
Черкасская обл.получили!
Крошка Енот• 18 ноября 2022
Ответ дляParfum_Kiev
А ещё лучше бы было для властей,если бы все переселенцы уехали за границу и вопрос закрыт!!!! Не нужно будет платить ВПО! Как это достало все! Война войной,но простите за что детей кормить
А за кой раньше кормили?
Оксана -волонтер психолог• 18 ноября 2022
Харківська обл, немає нічого , тільки долги накопичуються
Svetlana -02f2• 18 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
посетила мысль, что может из-за проверок задерживают? Кого-то проверяли уже?
Киев вчера вечером дали
Гигиенишвили• 18 ноября 2022
Львів отримали в середу.
HatashaS• 18 ноября 2022
Доброго ранку. Були затримки по виплатам ВПО. Сьогодні гроші прийшли
HatashaS• 18 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Нас перевіряли. Були у понеділок.
Сьогодні прийшли виплати
Parfum_Kiev• 18 ноября 2022
Ответ дляКрошка Енот
А за кой раньше кормили?
Работа была,но город окулировали,и приходится снимать жильё и быть без работы в пгт. Или вы считаете,что так просто пишу??? Хотя вам наверное на людей все равно,главное что у вас все хорошо! Менталитет-украинцы) моя хата с края
Lenusik Харків• 18 ноября 2022
Мені немає як 4 місяці ВПО, єдопомоги теж немає,нічого немає кажуть чекайте доки з документами в новий реєстр занесемо(((
Аноним с кешбеком• 18 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Аванса нет у бюджетников
а в каких числах обычно аванс у бюджетников?
Vetas78• 18 ноября 2022
Ответ дляParfum_Kiev
Разве выезжая заграницу перестают платить впо ? Кто то добровольно снимается с выплат ?))
Parfum_Kiev• 18 ноября 2022
Ответ дляVetas78
Есть которые снимаются, много таких
Рожайтретьего• 23 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Вже й повернула їх 😂
Як саме повернули? З Цнапу повідомили та сказали, яку суму та номер рахунку вислали, куди повертати?
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Соцзахист реквізити надав
Повертала до міністерства соц політики
Рожайтретьего• 23 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Соцзахист реквізити надав
Повертала до міністерства соц політики
Вибачте, що ще раз питаю. Соц.захист сам вам повідомив (дзвінок, чи смс, лист), що треба повернути, чи Ви самі звернулися до них з цим питанням?

Просто після того, як я надіслала до Цнапу того міста, де перебувала, заяву на скасування статусу, і прийшла відповідь, що заява «в роботі», мені надійшла допомога за цей місяць.
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего

Дивіться як було
Я виїхала за кордон і вирішила залишитись
Щоб знятись з ВПО, зателефонувала жо соц захисту, мені сказали подати електронну заяву ра сайті Львівської міської ради з усіма документами. Я це зробила, мені прийшов лист з номером моєї заяви.
Десь через день зникла справка ВПО з дії.
На наступний місяць мені прийшли гроші. Я у шоці зателефонувала в Соц захист, там сказали, що я у них ще на обліку. На наступний жень я їм знову подзвонила, і вони сказали, що зняли мене.
Коли я почала наполягати, що «як гроші повернути», мені на Вайбер скинули лист від Мін соц політики, в якому було вказано реквізити, куди повертати гроші і що вказувати у призначенні платежу.

У вашому випадку, якщо ви наприклад на початку листопада подали заяву і у листопаді отримали гроші - я б ще нічого не робила.
А от якщо вони вам знову у грудні прийдуть - то вже треба вирішувати
Рожайтретьего• 24 ноября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Дивіться як було

Дякую, буду знати, якщо що.