Підкажіть, будь ласка, як вимкнути рекомендації сторінок в стрічці новин? Якісь незрозумілі відео, картинки показує з різних сторінок з підписом "Рекомендації для вас"
Манный комочек• 17 ноября 2022
Отправляю жаболу на спам. Больше не вижу именно ту рекомендацию. Но... Их катастрофически много. Каждый день нужно по 10 жалоб оставлять. Проще Фейсбук оставить - превратился он давно на какую то информационно-рекламную мусорку. Но вбрала и вступила в группы, без которых не смогу и они мне нужны и интересны.
Ответ дляМанный комочек
Так, відправляю і я в спам, але не допомагає... Вилазять блін нові й нові рекомендації. Я думала, що можливо десь це вимкнути можна в налаштуваннях
Однозначная• 17 ноября 2022
В мене те ж саме. Ще й більшість якесь лайно російське, хоча в мене точно таких інтересів нема. Я ці рекомендації приховую, відзиляю, але толку нема, наче ще більше стає.
Вже здається, що це якась ´хитромудра´ стратегія русні знов втиратись нам в ментальний інфопростір