Дюагональ• 17 ноября 2022
Розлучення, зміна прізвища дитині
Чоловік закордоном, потрібно розлучення, розділ майна і встановлення проживання дитини з мамою(дитина і так проживає з мамою всі 10 років), зміна прізвища.
Чи можна без згоди батька змінити прізвище дитині на мамине? Дитина давно про це говорить, бо прізвище не дуже милозвучне, а дитина творча, виступає.
Дякую за підказки
Мандолина Бу• 17 ноября 2022
За українським законодавством, не можна. Або за згодою обох батьків, або дитина сама у 16 років, здається
соева-сысоева• 17 ноября 2022
Не можна, тількі з 16років. А в чому проблема називатись маминим прозвищем на виступах?
Дюагональ
• 17 ноября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Офіційні документи, грамоти, гранти, стипендія і т.д.
Очень добрый аноним• 17 ноября 2022
Ответ дляДюагональ
Ну ви ж все одно будете звертатись до суду вже з трьома позовами. Хай буде й четвертий
Умею мерить лучше всех• 17 ноября 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Можна, звичайно, звертайтесь до суду
Что можно? Фамилию без отца изменить?
Очень добрый аноним• 17 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Что можно? Фамилию без отца изменить?
Так, якщо для задоволення позову буде достатньо підстав. До того ж, дитина старша 7 років буде вислухана судом
Очень добрый аноним• 17 ноября 2022
Законодавство передбачає зміну прізвища дитини навіть рішенням органу опіки та піклування, але на практиці вони не хочуть цим займатися і направляють до суду
13чудоСВЕТА• 17 ноября 2022
Это очень сложно без согласия отца и лишения прав,практически не возможно. Будет 16,и тогда без проблем
Очень добрый аноним• 17 ноября 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Практично всі позови про зміну прізвища дитині задовольняються.
Умею мерить лучше всех• 17 ноября 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Далеко не все. Если отец надлежащим образом выполняет родительские обязанности и он против смены фамилии, то суд такой иск не удовлетворит. Одного желания матери не достаточно в этом случае