thumbelina_la• 17 ноября 2022

ні світла ні інтернету по 13 годин) читання

Радьте якісь книжки захоплюючі. Можна і російською.
Щоб не відірватися
Дякую
Спішу переробити всю роботу поки дали!
Ніколи так як вжалена не бігала по хаті!
автор Shady lady • 17 ноября 2022
Щей без графіку, страшно в душ лізти.
Але біжу

Всім вдячна
Айфон13• 17 ноября 2022
йдіть в бібліотеку, там беріть шо є в наявності. Поки всі не схаменулись і не розгребли книжки
Сигарный шланг• 17 ноября 2022
Сейчас читаю Моя гениальная подруга, 4 книги там. Мне зашла, очень легко читается, сериал ещё по ней снят. Но книга интереснее.
sobacura• 17 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Згодна, бо зараз бухати дешевше, ніж купувати книги ((((
Сигарный шланг• 17 ноября 2022
До этого читала Хейга Полночная библиотека. Размышление на тему, а что бы было если бы мы выбрали другой сценарий своей жизни.
Накладная• 17 ноября 2022
Я люблю большие книги)
Сага о Форсайтах, Тихий Дон, Идиот, Анна Каренина.
На зиму купила сборники Джека Лондона (Сказания о Дальнем Севере) и Кристин, дочь Лавранса С.Унсет.
Сигарный шланг• 17 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Электронная книга, зачем покупать бумажные?
sobacura• 17 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Не той ефект. Я не сприймаю ні аудіо, ні електронні.
Кукусикиииииии• 17 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Вы обратили внимание, что вопрос у автора возник как раз из-за отключений света?
Анти-аноним• 17 ноября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
У меня заряд держит неделю и не только у меня они все минимум 4 суток держат
АяВсёЗнаю• 17 ноября 2022
Дівчата віддаю 3 книги безкоштовно, 2 детектива за умови, що Ви коли прочитаєте віддасте іншим. Є 3 книги. Кого цікавить вібкрийтесь я напишу вам в особисті.
все по ГОСТу!• 17 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Аудио есть такая озвучка, что погружение полное. Например Миронов читает Алхимика. Есть еще Низший, Инфер, серия книг, там вообще уникальная озвучка.
Сигарный шланг• 17 ноября 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Ну и?
Кукусикиииииии• 17 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Не знала. Тогда это хорошее решение
sobacura• 17 ноября 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це не то, принаймні для мене.
БезникаЯ• 17 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
поддерживаю)
еще очень интересная ’Ночное кино’ Мариша Пессл
Девушка в поезде
Девушка из каюты №10
На привозе• 17 ноября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Хай найдуться ваші читачі
автор Shady lady • 17 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
О, дякую! Полюбляю таке)
автор Shady lady • 17 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
В мене немає електронної.
Але розгляну варіант покупки
Поки що скачаю дещо на телефон, а дещо замовлю і по ситуації.
Корсет_на_шурупах• 17 ноября 2022
Ответ дляНакладная
Я люблю большие книги)
Файно так москалів при свічці читати?
Фу
автор Shady lady • 17 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Це точно..
Загуглила ту, яка зацікавила описом і от
Але я електронні на телефоні читаю, мені зручно. Чи то в черзі, поки чекаю дитину з гуртків і сиджу сама в кафе, чи в машині (я не водій) і тд
Дістаю телефон і читаю, щоб час швидше пролетів
Накладная• 17 ноября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Файно так москалів при свічці читати?
Фу
Мабуть, не гірше, ніж бути біженцем тепер у Німеччині, Італії, Румунії.
автор Shady lady • 17 ноября 2022
Задивилася на крамнички. Серія з трьох
Спробую скачати для початку. Якщо хтось читав, поділіться будь-ласка відгуком)
sobacura• 17 ноября 2022
Ответ для Shady lady
Це точно..
А я люблю читати паперові. Діти люблять коли їм читаю, а там же картинки, вони і самі беруть передивляються потім час від часу перечитані книги. Тож стараюся трошки купувати. Продавати не можу, даю почитати коли просять знайомі, але не продаю.
Tammy21• 19 ноября 2022
Ответ дляНакладная
Біженці поїхали за власним бажанням, чи вас хтось примушує ті книжки обирати? Навіщо ви так?
Tammy21• 19 ноября 2022
Спробуйте ’Sanctuary’ V. V. James. На рос.переклад точно є на Флібуста.