irach50• 17 ноября 2022
Рф хоче спробувати провести наступ з білорусі на території Чернігівської та Сумс
Рф хоче спробувати провести наступ з білорусі на території Чернігівської та Сумської областей, – замначальника Генштабу ЗСУ Олексій Громов
"Але це все у них в планах, і це все вже було в нашій історії й ми гідно давали відсіч", - Громов
Невже там є достатня кількість людей? Скрізь же кажуть що лише чмобікі?