Дівчата, оплатила дитині куртку і ні грошей ні куртки. Продавець заходить цілий день, на мої повідомлення не відповідає. Як бути?
Yuli-light• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
Ні, повірила рейтингу
Тоді, на жаль, нічого.
Можете спробувати в підтримку наскаржитись і скріни всі показати, але не факт, що повернуть((
Ще варіант якщо більше 200 грн, то писати заяву в кіберполіцію
Yuli-light• 19 ноября 2022
Ответ дляKorshun89
Та рейтинг не чего на даёт только по предоплате заказывайте потеря если и будет то минимальная
По предоплате это вся сумма к оплате. Думайте, что пишите. Девушке наложка нужна, а не предоплата
Shady lady• 19 ноября 2022
Автор, а мені вчора оплатили джинси, а адресу скинули через добу. Виявляється, не було світла в клієнтки.
Пс. Дочитала, що заходить. Думала НЕ заходить і подумалося що також світла не було в неї
Ответ дляLJA
А скільки часу пройшло . сьогодні субота взагалі то. Люди з сім´єю час проводять
Взагалі продавець заходить на сайт, і відповідає іншим покупцям (попросила куму написати). В мене не гарячка відправляти відразу після оплати, але відповісти можна ж, правильно?
Ирина Веселуха• 19 ноября 2022
А по Гетконтакту вона як пробивається? Я колись так по ОЛХ одну перевіряла, то висвітилося ’ мошенник олх’. Співчуваю, але за таку суму в магазині можна купити нову куртку.
Ответ дляИрина Веселуха
Дівчата, нічого незнаю. Таке дурне, дали світло на 2 години і я бігом шукати куртку і оплачувати. Тільки номер карти і все. Де той номер телефону знайти незнаю
Shady lady• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
Заходить і іншим відповідає
А рейтинг хороший? Відгуків багато?
Shady lady• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
У вас нема її номеру телефону..
Він буде тільки коли вона вишле куртку
Ирина Веселуха• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
Ніколи на Шафі не купувала, зараз зайшла, там номера взагалі не вказуються. А по прізвищу не пробували в ФБ пошукати.
Ответ дляStar.nata
Читаю)
Но это, все равно, пока не делает ее мошенницей.
Вы при заказе обговаривали, что Вам срочно нужна отправка сегодня?
Мені і завтра не потрібна. Але продавець включає ігнор. Кума запитує за комбінезон і вона відповідає, в цей час я пишу і тиша. Ви б чекали мовчки за мінусом 1500грн?
Ответ дляi.4089898
Да, я бы не надоедала человеку в субботу вечером, если заранее с ним об этом не договаривалась.
С Вами у нее так сказать вопрос по продаже закрыт, нужна только отправка, а продажа другой вещи - это более насущный вопрос. Вполне может быть, что переписку с Вами она даже и не открывает и не в курсе, что она уже стала мошенницей. Отправка не нп ?
Ответ дляStar.nata
Тобто для Вас це нормально отримати гроші, пообіцяти відправку а потім включити ’мороз’. Коли відправлю тоді і відправлю, не потрібно мені писати більше після оплати. Якщо так, не дай Боже купувати в таких продавців
Ответ дляi.4089898
хватит . прекращайте истерику и выливание своего говна на людей, с которыми хотите посоветоваться.
Ответ дляi.4089898
Да, для меня нормально не написать вечером на выходных - но, если я пообещала отправить, я бы сделала все от меня зависящее, чтобы отправить.
И простите, но такие нервные покупатели тоже страшный сон каждого продавца)