i.4089898• 19 ноября 2022

Обманули на Шафі... хтось був в схожій ситуації?

Дівчата, оплатила дитині куртку і ні грошей ні куртки. Продавець заходить цілий день, на мої повідомлення не відповідає. Як бути?
автор i.4089898 • 19 ноября 2022
Ответ дляStar.nata
Да, для меня нормально не написать вечером на выходных - но, если я пообещала отправить, я бы сделала все от меня зависящее, чтобы отправить.
И простите, но такие нервные покупатели тоже страшный сон каждого продавца)
Я Вас не розумію. Спілкуйтесь державною мовою
Polly777• 19 ноября 2022
Я думала Вам тиждень не відповідає продавець, в тільки сьогодні оплочено.....поки що не бачу проблеми.
LJA• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
Взагалі продавець заходить на сайт, і відповідає іншим покупцям (попросила куму написати). В мене не гарячка відправляти відразу після оплати, але відповісти можна ж, правильно?
Тобто ви сьогодні оплатили і вже питаєте чи відправлено?
Я на таке часто теж не відповідаю .
автор i.4089898 • 19 ноября 2022
Ответ дляLJA
Я на таке часто теж не відповідаю .
А коли запитує перед покупкою покупець всі деталі, номер картки... відразу відповідаєте чи теж через декілька днів?
LJA• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
В 7 ранку
Не змогла відправити. Я думаю все впорядку , ви отримаєте свою куртку
автор i.4089898 • 19 ноября 2022
Всім дівчатка надобраніч. Дякую за відповіді.
Буду вчитись так егоїстично теж відноситись до людей
LJA• 19 ноября 2022
Ответ дляi.4089898
Не люблю оправдовування і пояснення. Просто відпишу після відправки. На істеричні повідомлення теж не реагую. Рейтинг 100% сотні відгуків ,ну яка я шахрайка .
Мария-a546• 20 ноября 2022
Ответ дляStar.nata
Да, я бы не надоедала человеку в субботу вечером, если заранее с ним об этом не договаривалась.
С Вами у нее так сказать вопрос по продаже закрыт, нужна только отправка, а продажа другой вещи - это более насущный вопрос. Вполне может быть, что переписку с Вами она даже и не открывает и не в курсе, что она уже стала мошенницей. Отправка не нп ?
А що на на шафі є вихідні і відпустка?)
NikNeim-b3b7• 20 ноября 2022
Може продавець по дропу працює? Чи куртка у неї в наявності?
Lertka• 20 ноября 2022
Автор, почекайте до понеділка хоча б.
Хоча сама почала продавати на шафі, рейтинг 0, оплату беру повністю відразу. Людям стараюсь відповісти коли бачу повідомлення, щоб не переживали і не важливо, що там є ще покупець. Для мене головне - спокій з обох сторін.
Навіть сама даю номер телефону, щоб не переживали бо я можу не мати інтернету. Чому продавцеві важко відповісти - не розумію. Це секунда діла. Але і такі
NikNeim-b3b7• 20 ноября 2022
Автор, напишіть, виходить продавець на зв´язок з вами?
suzimka• 21 ноября 2022
Як справи вийшли на зв’язок з Вами?
автор i.4089898 • 22 ноября 2022
Привіт дівчатка. Нарешті отримала дитині куртку. Всім хто захищав прлдавця хочу показати який товар мені відправили і як відреагувала на моє звернення.