Більше трьох тисяч доларів?
арина-ветерок• 20 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Слухайте, ви в своєму розумі? Я жодного разу не читала і не дивилася їхню пропаганду чи інформацію
А откуда тогда знаете про наемников? Я например впервые слышу.
ПанВиктория• 20 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Мені пофіг на чужі кишені, взагалі мова йде не про це, не судіть по собі людей
Ой, просто іноді буває цікаво самому, а тут на форумі на кинуться одразу.
бриллиантик нецелованный• 20 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Не хамите
Sakura-18cb• 20 ноября 2022
Ответ дляПанВиктория
Ну то йдіть на профільні форуми, там вам дадуть більш фахову відповідь, чи оцінку вашим запитанням.
winter2011• 20 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
що означає ваше ’найомники?
BusinkaKiev• 20 ноября 2022
Я только «за» наемников. Эти люди профи , а не наши мужики, которые автомат толком в руках не держали . И с финансовой точки зрения это выгодней для страны . В случае смерти украинца -выплата 15000000, это 375000 уе, а потом еще и выплаты детям .
за эти деньги можно не одного наемника нанять
Насколько мне известно из сетей -зп наемников в горячих точках 3-5 тыс долларов
elenorasana• 20 ноября 2022
Нормальна людина не буде повторювати рашиське формулювання про ’найомників’! Чи ви така вата, що навіть нормальним перекладачем скористуватись не можете? В Україні немає найманців, є добровольці!
ПанВиктория• 20 ноября 2022
Ответ дляSakura-18cb
Вибачте, але бувають ’налітають’ На будь які теми. Не тільки що стосується світла, війни, новин.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Я не хамлю, не встигла задати питання, мені вже кучу клейма наставили
Значить питання поставлено некоректно
BusinkaKiev• 20 ноября 2022
Ответ дляelenorasana
На самом деле военных компаний много по миру . Они сопровождают суда возле Сомали и тд