Чижик Пижик• 21 ноября 2022

Постельное - посоветуйте что купить

Нужно обновить постельное белье

Хочу сатин люкс или что то качественное
Посоветуйте фирму
Единственный ньюанс-наволочки 70х70

Похвалите свое белье :)
a.ostroverh• 21 ноября 2022
Шила недавно себе сатиновый у ell_home, инста
Тоже с наволочка и 70/70
mena• 21 ноября 2022
сатин люкс ле веле - это лучший комплект по качеству, который у меня был.
еще нравится страйп-сатин, но нужно быть внимательным к плотности,потому что есть недобросовестные производители и продают жиденький полосатый хлопок вместо плотного страйпа.
Рву и мечу• 21 ноября 2022
В инсте полно пошива. Размер наволочек на выбор
Все знаю вдоль и поперек )• 21 ноября 2022
Турецкие марки оч хорошие, я взяла попроще бязь Тиротекс, неплохое качество плотная ткань. Сатиновые простыни от Ярослав так себе, катышки какие то появились
А поговорить?• 21 ноября 2022
Брала в інста у харківських підприємців, на початок щоб підтримати бізнес, але насправді дуже сподобалась якість (відшивають з турецької тканини) та гама кольорів. Вже маю 6 комплектів і не можу зупинитись ніяк 🙊🙉🙈
Пи Пи Пилюля• 21 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
тоже Тиротекс давно беру, комплект нестандарт, там простынь 220*240,а пододеяльник 170*220. хороший размер
А поговорить?• 21 ноября 2022
Ось, забийте назву в пошук - щиро рекомендую. Пошив за індивідуальними розмірами, швидкий.
ЗлойанОним• 21 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Дайте посилання будь ласка , підтримую земляків
Доран777• 21 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Киньте в приватні посилання, будь ласка. Дякую)
А поговорить?• 21 ноября 2022
Ответ дляЗлойанОним
Вище скинула фото, за посилання тут змії кусають.
ЗлойанОним• 21 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Побачила, дякую
mena• 21 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Автор, а ви цей синій вже прали? я мала досвід з укр. виробником і темносинім страйп-сатіном - він линяв безбожно, навіть під час сну на обличчя.
з іншими кольорами проблем, можна сказать, не було. крім значної усадки.
Жаннетт_• 21 ноября 2022
Ответ дляmena
Только хотела спросить стирала ли))) у меня из такого же сатина только цвет другой постельное. Линяет- это не то слово....это жесть и кошмар. Цвет сходит пятнами
автор Чижик Пижик • 21 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Спасибо!
У вас и покрывало шикарное!))) Какой марки?
А поговорить?• 21 ноября 2022
Ответ дляmena
Я як отримала, то при 30 град на швидкій попрала, посушила в машині сушильній. Не знаю, треба буде наступного разу прати з чимось щоб перевірити. Цей у міській квартирі, ми там дуже мало живемо зараз. В активній експлуатації в мене літом був м´ятний, пшеничний, зараз коричневий, у дочки смарагдовий - не линяють точно. Бо не раз то рушник якийсь до прання потрапить то піжама. Зоча в принципі окремо постіль завжди перу.
На подушках та наматрацнику слідів кольорових нема.
автор Чижик Пижик • 21 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Напишите название турецких марок

У меня один быс TAC
Но цена сейчас не радует
А поговорить?• 21 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Спасибо!
Ой, чого не знаю того не знаю. Його мені подарували років 20 тому, покривало і 2 наволочки такого ж кольору. Етикетки я завжди обрізаю усі, бо вони мене дратують.
автор Чижик Пижик • 21 ноября 2022
Взяла три месяца назад Вилюта сатин, но это вообще не сатин, такое себе
1500 комплект евро
Качество не нрав, после стирки-как бязь обычная..
А поговорить?• 21 ноября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Жах, в мене жоден не лишав соідів на подушках чи наматрацнику. Смарагдовий та коричневий прала разом з блідорожевою піжамою - все ок.
Перу при 40 градусах на режимі ’бавовна’ завжди. Сушу в сушильній машині, не прасую.
А поговорить?• 21 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
1500 комплект евро
Ну той, за який я пишу комплект близько 4 тисяч виходить (я ще прощу резинку на простинь та + 2 наволочки, всього на 4 наволочки дві по 70×70 + дві по 50×70
БолеИменее• 21 ноября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
І в мене теж претензії до якості сатину Ярослава. І колір швидко втратила білизна, і катишки
Все знаю вдоль и поперек )• 22 ноября 2022
Ярослав не оч по качеству, есть простыня на резинке бязь и сатин, бязь застирала пятно, так цвет сошел. А сатин немного катышки, расстроена, но цена была оч хорошая вот и повелась.
Ольга-Olgitsa• 22 ноября 2022
Добрий день! Пошию постільну білизну на замовлення за вашими розмірами ❤️ Люблю свою роботу. З повагою до вас Ольга 0509371294