Волшебная палочка• 21 ноября 2022
Перше заняття з водіння в цю погоду, вчора писала тут
що дуже хвилююсь. Хвилювалась довго, поки не сіла за кермо. Інструктор пояснив, що і де. Потім на площадці були хвилин з 15. Проїхались вперед, назад і розвернулися.
А далі, ми виїхали на трасу. Снігу спочатку не було багато, але було мокро. Механіка і автомат - це настільки разне, але з часом навчусь.
Іхали я навіть до 60 км в год, були моменти що тупила. Скоріше до мене повільно ще доходило, де те щеплення. Я думала 5 сек і потім реагувала, а реагувати потрібно відразу. Була за кермом 2,3 години.
Мені сподобалося.
Інструктор такий приємний чоловік, їхала спокійно з ним. А ось фото дороги))))
Мені сподобалося.
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Поздравляю, молодец!
Дівчатка, дали поради. Трохи розвантажили мозок вчора). Хочу ще іхати)))
СернаМоисеевна• 21 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Главное желание и все получится))
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Главное желание и все получится))
Бажання є. Машина легенько йшла.
Звісно, не все виходило, але інструктор говорив - що кілька занять і все буде добре. Будемо їздити)
Зоркая Зорро• 21 ноября 2022
ВОДІЙКИ - жіночий телеграм-канал про авто та його обслуговування. Тести ПДР. Корисна інформація, лайфхаки і практичні поради. Обмін досвідом. Гумор.
Пуки-куки• 21 ноября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Главное желание и все получится))
Это точно. Главное желание!!! Я после инструктора, который каждый раз отбивал охоту садиться за руль, думала что всё не буду ездить. Но нет, моё желание и упорство дало результаты. Есть друзья, которым и права достались легко, но не ездят. А в моём случае через преграды, всё равно научилась.
Баба_Воля• 21 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вот видите, Вы молодец, ничего страшного нет, главное начать!
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляВумна вутка
Автор, ви вже водите на автоматі, а зараз вчитесь на механіці?
На автомат сідала раза три. Я взагалі нуль в цьому питанні. Я не вмію водити машину взагалі і поняття не мала що це таке
Не любовница• 21 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Молодець. Після навчання в таку погоду, вам потім буде все до лампочки.
Вумна вутка• 21 ноября 2022
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
площадка- майданчик
щеплення- прививка
Зчеплення, яка прививка?
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляБабулька
А вы за городом ездили? В городе вроде ограничение скорости до 50?
По місту їхали не менше 30 км, за містом до 60
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляНе любовница
Напевно так)))
Але у мене пісок легкового автомобіля, грузовик категорії С.
Попа как у Кардашьян• 21 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Потихеньку навчитесь. Всі ми на початку не вміли їздити. А по снігу класно їздити, от коли лід або замерзша каша, то трохи тяжко, але реально. Все у вас вийде
Мальчун-задирун• 21 ноября 2022
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
площадка- майданчик
щеплення- прививка
Автор мала на увазі зчеплення :)))))
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Автор мала на увазі зчеплення :)))))
Правильно.
Просто, люди є які виправлять. )
Стриптизерка• 21 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Правильно.
Просто, люди є які виправлять. )
Я сама задумалася як то буде українською. Але є добрі люди як я бачу. Я сама їздила на автоматі, а зараз за кордоном і доводиться на механіці їздити. Поняття я звісно маю, але навиків - ні. Вчуся правда сама.
Волшебная палочка
• 21 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Напевно, тяжко пристосуватися з автомату на механіку...
Стриптизерка• 21 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Я очікувала, що буде гірше. А так є таке поняття як «треба», тому зібралася і їжджу. Без авто тут ніяк. Знайти на автоматі за прийнятною ціною не змогла, їх тут взагалі мало, навіть за дорого.