Мой_ужин• 21 ноября 2022
Мой ужин :)
Добрый вечер.
Рис. С маленьким кусочком масла.
Почти без соли.
После отравления.
Так вкусно.
Рис. С маленьким кусочком масла.
Почти без соли.
После отравления.
Так вкусно.
aleksey.bo• 21 ноября 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Напої я такі роблю завжди, раніше просто як мама в банці, пила, потім зливала комбучу в пляшки з бкгельними кришками, доьра газація, а тепер купажую, або роблю вторинну ферментацію з різними ягодами. Змішати,зферментувати ,випити напій. я люблю. Мені здається я вже не пам´ятаю смаку фанти , коли, спрайту дуже давно такого не пила.
А що дає цей напій? Для чого він? Я навіть слів таких не чула, і не уявляю, що ви з цим робите і як воно виглядає.
aleksey.bo• 21 ноября 2022
Ответ дляЯtatka
А завтра такого вже не схочеться...
Та ні, схочется, я навіть запах уявила тих яблук, но зараз готувати точно не піду.
Утка_в_тапках• 21 ноября 2022
Ответ дляaleksey.bo
Чайний гриб, ферментований напій, альтернатива кисломолочці, сироватці, він у багатьох був, є , буде. Джерело мікроорганізмів для флори кишківника+ вітаміни групи Б, ну «жива їжа», одним словом. Навіть хліб печу на комбучі,як на сироватці, гарно мясо маринується. В мами він з 90х. Як домашні улюбленці
Дикая Роза• 21 ноября 2022
Ответ дляН@Диете
Макароны сварила, а есть не хочется в темноте...
о , а как раз смотрю на такой девайс) у нас тоже все электро , на сколько хватает такого маленького баллончика ?
Н@Диете• 22 ноября 2022
Ответ дляДикая Роза
Часа на полтора-два непрерывного горения. Где то так.