вкрации• 21 ноября 2022
Поделитесь формулой окраски в блонд пожалуйста
В салон времени идти нет. Дорога занимает 3 часа туда. Нужно дома, делаю себе сама. Всегда получались желтые волосы. Может кто делает дома и не против помочь рецептом?
Агент Пинкертона• 21 ноября 2022
Нужно хорошо отбелить а потом краску соответствующую (с пепельным оттенком )
У меня не получилось , я рыжая стала по этому не буду советовать
вкрации
• 21 ноября 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Тоже отбеливали?
Я читала порошком можно каким-то и типо хорошо берет…
Агент Пинкертона• 21 ноября 2022
Ответ длявкрации
Тоже отбеливали?
Я боялась сжечь волосы , да, синяя такая краска как порошок .
Нужно высчитывать пропорции
БолеИменее• 21 ноября 2022
Так купите сразу готовую краску с пепельным оттенком и красьте. И не будет желтого цвета.
Спочатку освітлення порошком, потім - тонування фарбою. При фарбуванні коренів - так само. Правильне дозування порошку може визначити тільки спеціаліст, або той, хто цим давно займається. Робиться це в залежності від початкового кольору та типу волосся. Я давно фарбую волосся у блонд (різні відтінки), свій колір - світло-русий. Раніше робила це сама без висвітлення коренів порошком, але різниця завжди була помітна, тому тепер ходжу до майстра. Виходить не надто дорого, але у мене каре середньої довжини.
СиренаФеоктистовна• 21 ноября 2022
В мене була така формула
вирішила раз перекраситись в блондинку за першим разом вийшло з рижиною ну я вирішила через деякий час як корені трішки відросли освітлитись дужче купила краску нанесла це все діло на волосся і ходжу собі роблю свої справи потім чую щось гаряче якось стало підходжу до дзеркала а в мене з волосся іде дим тупо ішов такий димок я швидко давай змивати це все а в мене воно почало змиватись з волоссям це була жесть я просто брала своє волосся і воно залишалось у мене в руках я думала що взагалі буду лиса ну повезло щось залишилось але довелось підстригтись під хлопчика. А в мене було волосся майже до пояса.
Леди Г• 22 ноября 2022
Ответ длявкрации
Что не так?
ну вы с такими знаниями без волос останетесь. формула подбирается под конкретные волосы и не с первого раза. это тоже самое как ’как сделать самому себе тату на всю спину’. короч, опасная у вас затея
вкрации
• 22 ноября 2022
Ответ дляБолеИменее
Покупала и не одну. Есть желтый оттенок учитывая доп фиолетовые маски
вкрации
• 22 ноября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
В мене була така формула
Жах……. Але у перукаря це все так довго(((