Глаза_в_3_карата• 22 ноября 2022

Документ сервіс "Готово" Київ

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, скільки зараз по часу займає виготовлення біометричного закордонного паспорта, термінового, у документ-сервісі "Готово" м. Київ? буду летіти з закордону з пересадками на автобус, до важкохворого тата, хочу зробити біометричний паспорт, бо в мене не біометричний,саме тому буду добиратися в Україну "на перекладних. Часу багато не маю, бо залишаю чоловіка одного з трьома дітьми. На сайті пише, що за 7 днів роблять, а насправді який термін?
Прошу поділитись інформацією,хто робив терміновий закордонний паспорт нещдавно
Карапулька• 22 ноября 2022
За неделю сделали, но предупреждают что сроки сейчас до 3 недель
Астоновитесь!• 22 ноября 2022
Ні за 7 днів ви не зробите. Але зараз ввели нову послугу - пересилання паспорта за кордон (за рахунок громадянина). Зможете отримати його у посольстві України в країні перебування.
Кондуктор маршрутки• 22 ноября 2022
Не Киев. Днепр. Оплатила как срочный, жду уже 4 недели, дешевле было бы. Лучше бы брала с обычными сроками. Но мне и не поджимает, просто побыстрее хотела бы получить.