Просто красавица• 22 ноября 2022
Є рожева морська сіль
У дитини нежить. Чи можна самій зробити з цього розчин і промивати ніс?
Свекруха колись привезла в моря натуральну рожеву
Водійка хімарса• 22 ноября 2022
Краще звичайну розведіть у газованій мінеральній типу поляна або боржомі.
Пробиває добре.
Миллион АлыхРос• 22 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Пробиває добре.
А в чому прикол саме газованої?
Водійка хімарса• 22 ноября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
А в чому прикол саме газованої?
Краще діє, знімає набряки, надовше еффект.
Я не науковець, не знаю. Мені лікар порадилаа спрей Спарклін, а я зажлобила за газовану солону воду такі гроші віддавати. Тепер вся сім’я навіть гайморит так лікує.
Малявка-козявка• 22 ноября 2022
Я себе с самого детства делаю обычной каменной - выжила. Не морочьте голову и испрользуйте
Миллион АлыхРос• 22 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
✨👍✨🪷🙏🪷