Вилами по воде• 22 ноября 2022

назріло питання - скільки грн/год зарплатня зараз вважається не копійками?

бо всі тільки критикують чужі зп, наче мільйонери, а у самих і взагалі ніякої нема. вже аж вуха ріже "копійки-копійки"
Капитошечка• 22 ноября 2022
Ну вы же понимаете, что все относительно?

Белая котичка• 22 ноября 2022
Сколько заработаете-то все Ваше.
Какое Вам дело до чужих зп?
Все равно вам никто ничего не даст
Да, я блондинка!• 22 ноября 2022
Я была бы рада зарабатывать 25 евро в час
Кундалини• 22 ноября 2022
Сейчас зарплаты очень просели. В Киеве в основном предлагают 6-8 тысяч на руки. 15-17 тысяч - это уже хорошая зарплата.
english book• 22 ноября 2022
Вже давно орієнтиром є від 1000$,щоб більш менш почуватися добре.В нас майже все прив´язане до курсу,тому на жаль це так.Лише найпростіша їжа не ’біжить’ за курсом,а йде десь трохи позаду.
Галябалована• 22 ноября 2022
Ответ дляКундалини
если у меня 29 тыс (живу одна), то я олигарх?
Называйте меня Повелитель• 22 ноября 2022
Ну хоч 200

МУСЯкомарова• 22 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
Олігарша
автор Вилами по воде • 22 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Сколько заработаете-то все Ваше.
Какое Вам дело до чужих зп?
Все равно вам никто ничего не даст
мене бісить те що звисока деякі дивляться на тяжкопрацюючих людей, при тому що самі ніц не мають. але ж вони ’королеви’ і не дозволять себе принизити подібного роду працею, тому краще будуть просити в борг у когось постійно, аніж самостійно працювати хоч десь, якщо вже не можуть на ’достойну такої фіфи вакансію’ влаштуватись.
автор Вилами по воде • 22 ноября 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
оо да..
автор Вилами по воде • 22 ноября 2022
Ответ дляКундалини
правда? я в шоці..
автор Вилами по воде • 22 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
дааа. вже олігарх))
Ms. Доброта• 22 ноября 2022
Ответ дляКундалини
Няні своїй плачу 120 грн. на годину, зайнятість 20 годин на тиждень.
Кундалини• 22 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
Почти.
Попа как у Кардашьян• 25 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
В какой сфере трудитесь?
Галябалована• 25 ноября 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В какой сфере трудитесь?
в транспортной