С перепою• 22 ноября 2022
Чому так не люблять жінок які не працюють?
Засуджують,поучають, насміхаються, намагаються нав´язати комплекси,що ця людина не розвивається і тд. І найчастіше це роблять жіночки ,які самі на горбу все тягнуть працюючи за копійки?
Чому просто не дати іншій людині свободу вибору?
Які ваші думки?
Ukraine my home• 22 ноября 2022
Не знаю,якось так вийшло,що не працюю та й напевно не буду вже,і з´явилися нові знайомства,нові приятелькі також не працюють,у нас спільні інтереси і не один.То ж мабуть просто коли коло спілкування не підходить,то всі цькують.
Рожайтретьего• 22 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Автор, тому, що рабська психологія, стадне почуття, заздрість. В нас яка у працюючих жінок думка? А...не працює, тупа, борщеварка в халаті із серіалами в голові з якою ні про що розмовляти. Ну це ж смішно. Людина , яка може дозволити собі не працювати вже досягла певного рівня, має статок, має пасив, якій дозволяє жити так, як їй бажається. І тут набігають святі роботяги і давай цькувати. Дивишся на них і думаєшь, ну от як такі люди взагалі у суспільстві співіснують з таким рівнем злісті, заздрісті, ненависті до когось, хто в житті трішки краще себе почуває і з таким бажанням принизити, образити, натомість себе виставити як шось прямо неймовірно розумне і статусне. Мені чесно смішно.
Але в більшості випадків так і є
Семенна Семеныч• 22 ноября 2022
Ну как - отрицание, что так тоже можно позволить себе жить. Как же, так не бывает, чтобы и уважение, и достаток, и саморазвитие, и можно не работать.
Из-за этого неверия кстати, люди оказываются в замкнутом круге, всю жизнь пашут, а счастья нет.
МоДнАя_КоШеЧкА• 22 ноября 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
И что всем в ай ти? А допустим на украинского адвоката с 20ти летним стажем никто за границей не посмотрит, несмотря на весь его стаж. И на экономиста навряд ли. большинсво людей интелектуального труда ( кроме ай ти) в любом случае за границей переквалифицируются в уборщицы и собирательницы овощей независимо от того чем они занимались предыдущие 20лет работали или нет.
Лікар, бухгалтер зі знанням мови, ітд ніколи не буде безробітнім. Та і чому ви зразу до закордону прив´язуєтеся, в Україні без досвіду в 40-50 хоч з десятьма дипломами ти ніхто.
Морковна• 22 ноября 2022
Автор, или Вы провокатор или очень наивная.
Конечно, это зависть. И ничего больше.
Лень гуглить• 22 ноября 2022
Вообще не клюю никого неработающего аж пока не приходят ко мне либо за ’ну дай денег, тебе эта сумма ни о чем, ты работаешь’ (родственницы-домохозяйки) и ’боже, ребенок твой, как подорожник растет, муж сам себе и тебе ужин готовит, смотри - уведут’ (приятельницы-домохозяйки)
Мне все равно, кто и как живет, если он это делает осознанно и не собирается потом трусить государство или работающих родственниц на дотации и помощь.
Кто до смерти доживет в тепле и на обеспечении родни - тому повезло. Но так везет не всем. А к теплу и обеспечению привыкают все домохозяйки. Вот в чем парадокс.
И старая басня про стрекозу с муравьем внезапно становится очень актуальной.
Чумачечая_• 22 ноября 2022
ті працюючі, які фукають на непрацюючих, уявляють (чи бачать собі) лише непрацюючих, які живуть впроголодь і трясуться, хто б підкинув пару гривень. Тут немає потреби щось доказувати. бо між варіантом ’мати гроші заробляючи’ і ’не мати грошей’ перший практичніший
Ті, хто з ними сперечаються, зазвичай так організували своє життя так, що можуть собі жити добре, не працювати, мати достатній дохід і займатися чим завгодно. Тут теж немає що доказувати. Бо ті, хто працює не бачать варіанту ’мати грошей просто так, не працюючи’
С перепою
• 22 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
А чому ви так не любите працюючих жінок? На горбу тягнуть, працюють за копійки, нав*язуть комплекси.... Чому просто не дати жінкам можливість обирати працю і пишатись тими жінками, заохочувати, бо на них тримається саме життя.
А я не писала,що не люблю. Не придумуйте. Я лиш назвала тих, хто зачіпає непрацюючих жінок.
А от жінки ,які досягли висот в кар´єрі якось спокійно реагують на непрацюючих.
С перепою
• 22 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
100% для срачу.))
Ну так, вам же видніше для чого я тему створила
С перепою
• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Сидя дома? Должна же быть хоть для развития какая-то работа,для общения.
Скажіть ,чим праця на касі розвиває?
І чому саме ,якщо не працює то сидить вдома? Чого з крайності в крайність?
Ответ дляС перепою
Скажіть ,чим праця на касі розвиває?
А чем плохая работа на кассе? Все профессии нужны вообще то! Так я спрашиваю,чем занимаетесь,мне интересно.Я не беру во внимание людей которые обучаются чему то временно,и планируют после обучения идти работать
Лукава Кішка• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
У меня работа до 14,с двумя выходными.Развлекаюсь,гуляю или просто дома сижу.Но при чем здесь выходные и то как можно сутками дома сидеть.Но если бы у меня было больше денег-я б пожалуй создала свое дело,бизнес и все-равно работала в удовольствие
Круто, ким працюєте? Ви в Україні? Просто мрію знайти роботу з таким графіком, бо повний робочий день для мене жах
Лукава Кішка• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
На мебельном заводе.Принимаю индивидуальные заказы,консультирую и т д
Це у вас віддалена робота?
Неваляшкина• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Для развития не работа нужна, а общение на работе, банальные сплетни. Проходили все этапы.
Яйцеголовая• 22 ноября 2022
Я в принципе с подозрением отношусь к людям которые не работают.
Конечно у всех разные ситуации бывают
Неваляшкина• 22 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Потому что многие деградируют дома, особенно декретчицы, у тех в голове зачастую только кашки-какашки. Ходила в бассейн на групповые занятия, там таких много было, пока переоденешься, аж тошно от их тупых разговоров
На работах такие же тупоголовые преимущественно и обсуждают те же кашки-какашки, но на работе.
Любимка-анонимка• 22 ноября 2022
Ответ дляБыстровочка
Засуджують не просто непрацюючих.
Якщо у жінки є пасивний дохід і вона представляє собою щось без чоловіка, може прогодувати себе в разі чого, то молодець, викликає захоплення.
Але є такі, хто повністю залежить від чоловіка , обслуговує його, боїться, але на роботу не ідуть. Або ж копійки рахують і не працюють.
От такі викликають огиду, навіть не шкода їх.
От зрозумійте. Не може інша людина викликати огиду просто тому, що вона не працює і її утримує чоловік. Це виключно справа тієї родини, того чоловіка і дружини Але, цей осуд означає, що саме той , кого цей факт чипляє і нервує, має певні проблеми. І тільки так. Наші люди не розуміють, що не завжди мають право надавати оцінку статусу і колу занять інших людей. Це виключно особисте, а не суспільне. А наші жіночки публічно засуджують і не розуміють, що то не їхня справа. От у чому сенс.і , коли аналізувати, хто саме оцінки надає....то не буде там успішна керівниця, щаслива мама, кохана дружина. Бо за цим осудом іншої людини стоїть невдоволеність власним життям, комплекси і таке інше.
Кудряшка Сью• 22 ноября 2022
Ответ дляЛень гуглить
Вы прекрасно описали происходящее. Мне практически все равно кто как живет пока меня не задевают или не пытаются самоутверждаться за мой счет. А то неработающие такие белые и пушистые - а то как они сами язвят и пытаются уколоть почему-то не замечают
МеняАЖтрусит• 22 ноября 2022
Не люблю только тех, кто ноет и жалуется на недостаток денег либо других благ (муж на отдых только один раз повез, капец-капец).
Или страдает от безделья, не знает чем себя занять, есть и такие...
А так - мне все равно... я работаю и очень люблю свою работу
Вечно недо...• 22 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Публично осуждают ? Это как ? В газетах что ли печатают ? ’Я , Маня Пупкина , осуждаю Валю Валуа за то что она не работает’ ?
Любимка-анонимка• 22 ноября 2022
Ответ дляВечно недо...
Удалено администрацией...
Купи слона• 22 ноября 2022
Лично мне не завидно тем, кто не работает. Вообще, между теми, кто зарабатывает 6-8т.грн и кто не работает особой разницы не вижу т.к. проезд, обеды-перекусы, кофе, сигареты, одежда,скинуться на подарки или на корпоратив-еще и в минус уйдешь с такой работой. Для меня работа-это минимум 2.000$ на тебя одну и перспективы что-то создать. Вот чтобы потом сказать: «Это мое детище. Я это создала!» Или вырасти в дорогого специалиста в какой-то там сфере.Тогда есть и развитие, и удовольствие,и деньги, и интерес.
Купи слона• 22 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви змішали грішне і праведне. Звідки візьмуться статки, якщо жінка ніколи не працювала? Який пасив? Хіба що спадкові квартири у аренду здає. Заможні чоловіки у кожної двадцятоі(якщо не тридцятої) А більшість живуть сім‘ями зі своїми батьками у одній квартирі, бо свою їм нереально купити. Але жінка ж не коняка, працювати не буде навіть у таких умовах!
Кудряшка Сью• 22 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Завжди треба думати що пересічна непрацююча жінка це інвесторка, що в 35 вже заробила собі на безбідне життя, інвестувавши в біткойни і тепер займається йогою та саморозвитком, а зовсім не звичайна жінка, дочка звичайних батьків або дружина такого ж звичайного чоловіка з країни де середня зарплата становить меньше 400 долларів. Ігноруйте статистику та критичне мислення
Купи слона• 22 ноября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
😂😂😂 Ну, якщо почитати тут відповіді, то так і виходить. У всіх непрацюючих є чоловік,який забезпечує на вищому рівні усі її потреби.Він, звичайно, у списку Forbes, а вона сама має пасив або незгораєму суму «заначкі» на безбідну старість, якщо щось піде не по плану. І це все вона досягла, непрацюючи жодного дня 👌
Не гавкаю- но охраняю• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
А что она еще делает?) ну сходила в салон,в зал ( кто любит заниматься).
Я не говорю о работе в офисе,сама такое не люблю
сходить можно куда угодно, по интересам, на курсы интерьерной живописи, в театр, лекцию по психологии, на поэтический вечер, курс актерского мастерства, самообороны, вождения, игры на гитаре, языков каких хотите, в спа, на экскурсию, поход, велопоход, конный поход... йога ретрит, мастер класс по выпеканию пряников, благотворительный субботник, забег, на игру в мафию или кеш флоу, блин я вам могу час перечислять чем человек может себя занять кроме офиса, и подозреваю что в половине этих дел развития и общения будет куда больше чем на большинстве работ, и в социуме дама будет гораздо интереснее выглядеть общаясь об увлечениях, а не рассказывая как она сводила годовой отчет(для тех ко уверен что с неработающими не о чем разговаривать)
Само_достаточная• 22 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Скільки спадкових квартир, у яких містах та за скільки їх треба здавати, щоб вони закривали всі потреби? Чи з потреб там гречка з куркою та манікюр? Завжди було цікаво, от правда