С перепою• 22 ноября 2022
Чому так не люблять жінок які не працюють?
Засуджують,поучають, насміхаються, намагаються нав´язати комплекси,що ця людина не розвивається і тд. І найчастіше це роблять жіночки ,які самі на горбу все тягнуть працюючи за копійки?
Чому просто не дати іншій людині свободу вибору?
Які ваші думки?
Не гавкаю- но охраняю• 22 ноября 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Без досвіду на мадам 40-50 +, навіть з 4 дипломами ніхто дивитися не буде,допустимо ІТ, там плювати на кого ти вчився, хоч на швею-мотористку, всіх цікавить досвід та знання)
И что всем в ай ти? А допустим на украинского адвоката с 20ти летним стажем никто за границей не посмотрит, несмотря на весь его стаж. И на экономиста навряд ли. большинсво людей интелектуального труда ( кроме ай ти) в любом случае за границей переквалифицируются в уборщицы и собирательницы овощей независимо от того чем они занимались предыдущие 20лет работали или нет.
ZaRaZa• 22 ноября 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Думаю из-за перспективы необходимости таким помогать. Честно, я рядко встречала не работающих с собственным хорошим пассивным доходом. В основном не работают зависящие от дохода мужа.
Тобто, якщо у чоловіка Вашої не працюючої подруги ляже бізнес, то Ви боїтеся перспективи їй допомагати?
Любимка-анонимка• 22 ноября 2022
Автор, тому, що рабська психологія, стадне почуття, заздрість. В нас яка у працюючих жінок думка? А...не працює, тупа, борщеварка в халаті із серіалами в голові з якою ні про що розмовляти. Ну це ж смішно. Людина , яка може дозволити собі не працювати вже досягла певного рівня, має статок, має пасив, якій дозволяє жити так, як їй бажається. І тут набігають святі роботяги і давай цькувати. Дивишся на них і думаєшь, ну от як такі люди взагалі у суспільстві співіснують з таким рівнем злісті, заздрісті, ненависті до когось, хто в житті трішки краще себе почуває і з таким бажанням принизити, образити, натомість себе виставити як шось прямо неймовірно розумне і статусне. Мені чесно смішно.
Я_на_кожухе• 22 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
Прочитайте, на что я задала уточняющий вопрос) Вам надо все разжевать? Ок. Без помощи мужа, сможете пристроиться со своим дипломом?
Ну не муж так родственники его или друзья пристроят)
Вся в кредитах• 22 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ого, занадто правильні і мудрі думки як для контингенту цього форуму, погоджуюсь з вами
TANYA 0 0 0 0• 22 ноября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Що у вас за колективи були у більшості?
Зрозуміло, що різні люди бувають, але от в мене вже 5 років чудовий колектив, можемо поговорити і про хоббі, і хто як і де провів вихідні/відпустку. В роботі повага та взаємна допомога. Але думаю це від компанії залежить і яких співробітників туди відбирають. Міжнародна компанія
Це залежить від керівника. Якщо директор був підлий і збирав плітки , то і весь колектив такий
Быстровочка• 22 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Засуджують не просто непрацюючих.
Якщо у жінки є пасивний дохід і вона представляє собою щось без чоловіка, може прогодувати себе в разі чого, то молодець, викликає захоплення.
Але є такі, хто повністю залежить від чоловіка , обслуговує його, боїться, але на роботу не ідуть. Або ж копійки рахують і не працюють.
От такі викликають огиду, навіть не шкода їх.
Вечно недо...• 22 ноября 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Подруга 14 лет в Германии . В Украине была бухгалтером . В Германии тоже бухгалтер . Правда , тамошние курсы окончила .
Марічка• 22 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
Знаете, как эти приставучки задалбывают своим общением работающих тренера/мастера/препода и остальных?
мне все равно, я плачу деньги и мало думаю, задолбала ли я мастера/тренера
Угги в горошек• 22 ноября 2022
Я не бачу сенсу засуджувати непрацюючих (це їх вибір) але я не розумію коли засуджують працюючих. Людина сама утримує себе. Неважливо скільки вона отримує зарплатні, вона робить це для себе і своїх дітей, так, як в неї це виходить. Вона витрачає час, зусилля, здоровья можливо, отримує досвід і допомагає суспільству. Що можливо їй закидати по суті, які претензії?
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Завидуют. Никогда не работала и не собираюсь, но знакомые рассказывают, что должна) при этом делают маникюры и сидят в атб на кассе, ох и развитие
+100
Угги в горошек• 22 ноября 2022
Ті хто тут регоче з жінок на касі в АТБ, не викликають ні поваги, ні навіть співчуття. Бо це треба мізків немати щоб над чужою працею (будь якою) сміятись. Це убоге, ледаче створіння, без совісті і неважливо який дохід має те, що людиною взагалі складно назвати.
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ дляКраля-Галя
Він же по чоловікам ходок..
Та йому все, шо рухається, піде))
Краля-Галя• 22 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Та йому все, шо рухається, піде))
Та молодий, хай їбеться.
Козяка-маляка• 22 ноября 2022
Зависть ! Я и не работала 20 лет , и работала много лет - всем не работающим плевать что вы делаете , а работающим завидно , что вы дома , а они пашут
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
А чем занимаются женщины не работающие?
Саморазвитием.
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
Я не то, что не люблю, а очень непонятно, как они живут. В любой момент они могут остаться ни с чем, их жизнь и тело полностью зависят от настроения другого чужого человека. Это как раб и хозяин. Лучше работать и быть независимой, чтоб самой принимать решения и вести себя как хочется.
Почему вы свою модель отношений с мужчинами экстраполируете на всех?
Кого-то хотят холить, лелеять и видеть дома жизнерадостную жену, а не ломовую лошадь.
Угги в горошек• 22 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Ви всіх працюючих звете ломовими лошадями? Тільки шо ви не лошаді, без них будете в світі робити?
Угги в горошек• 22 ноября 2022
Ви, не ломові лошаді живете, за рахунок працюючої людини. За рахунок його зусиль, терпіння, вмінь і талантів. Хто має совість щось говорити про чужу працю? Знецінювати роботу.
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Ні, не усіх. Тільки тих, кому життя сторонніх людей муляє.
Кожен живе,як хоче/може/вміє.
До 37 років я працювала, не було і думки копирсатися, чому хтось там не працює. В кожного своє життя.
Кожен живе,як хоче/може/вміє.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 22 ноября 2022
Я не завидую не работающим. Мне вообще нет до них никакого дела.
Лично мне нравится зарабатывать деньги, быть финансово независимой.
Пять лет была в декрете. Было очень скучно.
Кусочек Сыра• 22 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Муж если что всегда пристроит с дипломом)
украшать письменный стол? Даже не сомневаюсь
тут ключевое слово муж, он пристроити без дипломов..
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Я посидела три года дома и отупела просто до истерики. Хотя у меня было хобби. Вдобавок растолстела и обленилась. Поэтому я рванула на работу с удовольствием. Как-то в тонусе держит. Плюс - самостоятельность, независимость от мужа денег. Вот турнёт муж жену под зад и что она делать будет, когда до 40 сидит в декрете и ничего не умеет, кроме как гордиться сидением на шее?
Так это ваш частный случай ’обленилась, растолстела’. Значит, не умеете сами себя занять, организовать цели и время, нужен только пинок извне в виде работы на дядю.
Не у всех же так.
Точный сантиметр• 22 ноября 2022
Я таким навпаки заздрю, але якщо є кошти на життя. Якщо голодна і не працює, не розумію
соева-сысоева• 22 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Якщо у вас такі знайомі то ви в маслі не плаваєте)
соева-сысоева• 22 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Сидя дома? Должна же быть хоть для развития какая-то работа,для общения.
Є інтроверти
Кошка Мурка• 22 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Тут, ще ніхто, здається, не знецінив працю свого чоловіка.
Я_на_кожухе• 22 ноября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Я как раз плаваю) разницу между знакомыми и друзьями улавливаете?
Заюшка_хозяюшка• 22 ноября 2022
Мне все равно, в моем окружении много девушек и женщин которые не работают, и живут за счёт мужей, я им в то время даже завидовала, у них много свободного времени на себя и семью. На данный момент я не работаю