kit-voyak• 22 ноября 2022

Віддам зимові чоботи

Віддам тому хто має потребу.
Взуті декілька разів, майже нові . Розмір 37, довжина устілки 24,5 см . Всередині утеплені натуральним хутром . Верх натуральна шкіра / лакована шкіра .
На вузьку стопу, халявка теж на худеньку ногу . Відправлю поштою
intercons2008• 22 ноября 2022
Можно мне? Дочке.
автор kit-voyak • 22 ноября 2022
Ответ дляintercons2008
Можно мне? Дочке.
так . пишіть в особисті куди і кому відправити
intercons2008• 22 ноября 2022
Щиро Вам дякую! Зараз напишу!
нова_Я• 22 ноября 2022
ви молодець, дивлюсь в чому люди взуті, це жах, пластикові якісь шльопки на носок, і це в мороз((
Олечечччка• 22 ноября 2022