дитина живе в повній жопі і стресі зі мною і моїми батьками з початку війни.
батьки помагають: набирають воду, покупки, забирають дочку з саду, готують їжу.
я працюю в будні, вечори і вихідні з дочкою. і потрохи сходжу з розуму.
Ресурсу жити з батьками більше нема, щодня при дитині крики, матюки.
батьки ненавидять мене і мають за пусте місце.
і щомісяця говорили, що вже збираються їхати, але ніколи не їхали.
Постійні крики, сьогодні мама поцарапала до крові.
Житло безкоштовне, живуть ще люди. але в нас з батьками своя кухня і санвузол.
Я хочу поїхати, зняти житло і бути з дочкою вдвох.
а дочка вкрик, що не хоче міняти садок.
я розлучена, тому до війни багато працювала, допізна, і дочка щороку місяла сад (спочатку з´їхала від колишнього до батьків, пожила з ними 2 місяці, потім почала сама орендувати, а дочка просила не міняти сад, і так ми їздили через пів міста. потім я не могла уже платити приватний сад і перевела в держ). в дочки нема друзів, і в тому моя вина.
не можу більше терпіти бути з батьками. а дочка каже, що буде тут, бо не хоче міняти сад.
от і що робити....
а дочка вкрик, що не хоче міняти садок.
от і що робити....
Цвиринь• 22 ноября 2022
Навіщо ви пишете українською, якщо ваша рідна російська. Не знущайтеся над мовою.
Мини-бикини• 22 ноября 2022
Ну по большому счету, Вам с ребенком родители действительно помогают.
Тут проблема в вашем душевном состоянии, ну разве лучше жить в лачуге, отдавать деньги и понимать что ребенок видит только усталую вас?!?!
Я умею игнорить и приспосабливаться, чего и вам желаю. Поверьте, перестаньте перекладывать ответственность за свои неудачи, самооценку и т.д. на родителей, отметьте их плюсы и заживёте спокойно
Апочемучка• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
це якась карма, я вже жила з ними після розлучення.
і тут знову, з кінця лютого.
знаю, я дуже винна теж. сьогодні я кіпішувала, що вони щодня кормлять дочку солодким і шоколадом, просила не робити того щодня.
я теж псіхую.
мама кричить, що справа в мені, чоловіка не втримала, ніхто не захотів зі мною жити - і я майже в то повірила
і тут знову, з кінця лютого.
я теж псіхую.
На все такие выпады ваш ответ должен быть: меня вот так воспитали; какой семейный пример был перед глазами, так и получилось; я продукт вашего воспитания; от осинки не родятся апельсинки. И без эмоций спокойно это отвечать.
КоролеВешна• 22 ноября 2022
Вы когда-нибудь видели, чтобы стаю вел волчонок? Или тигренок? Стаю ведёт матерый зверь. В данном случае вы. У меня дочка была вынуждена сменить школу заграницей. Безумный стресс, только появились подружки, только адаптировалась- и переезд. Но для нашей семьи это был лучший вариант. Поэтому примите ответственность за будущее на себя.
Ответ дляМини-бикини
навіть коли при Вашій дитині Вас би ігнорили і обезцінювали?
Фекла Персиковна• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
мені подруга теж капає, що через мене дочка вже міняє 5й сад
Нормально, в мене дитина купу раз міняла- без претензій, завжди є гарні місця.
Мини-бикини• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
Ну сорри, я не люблю эти модные термины..А как можно игнорить самодостаточного человека? Вот ещё супер модно: обесценивать..а зачем вам оценка и восхваление?
Ребенок хочет спокойно жить и есть, иметь стабильность и спокойствие..т.е базовые потребности..и ваши психологические обесценивания и т.д. ей пофик..Будьте проще, хитрее и увереннее тогда и родители успокоиться и жизнь наладится
Ответ дляSunbeam1
А в какой регион Украины хотят вернутся родители? Там спокойно? Ребёнок может с ними поехать, если это ЗУ , спокойно ходить в сад там а вы устроить жизнь или оставить с ними дочь в том месте где вы живете , найти жилье
Этотненормпльно такая нервная обстановка
Ответ дляShipowner
я навпаки не хочу, щоб вона була з ними
Ответ дляМини-бикини
коли з Вами взагалі не рахуються щодо Вашої дитини в тому числі
Ответ дляМини-бикини
таке ж було після розлучення як жила в них.
мама дозволяла собі мене штовхнути.
коли я з´їхала - все стало ок, але всі гроші витрачала на оренду і фактично грошей не зберегла
мама дозволяла собі мене штовхнути.
Свисток ля-минор• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
Польща
Якщо нестерпно треба відокремлюватися, і відносини на відстані з батьками покращаться. А поки спробуйте поговорити в пояснити, як вам тяжко і що відчуваєте
Ответ дляСвисток ля-минор
це дзеркальна ситуація як після розлучення.
вони з тим виросли, що я і мої потреби це второсортне. треба все робити для чужих.
тато такий знервований, що навіть словом зачепиш - одразу приходиться вислухати.
це такі люди, вони не зміняться. я виросла вкрай нездатною несамостійною і невпевненою, нестійкою людинкою
Ответ дляСвисток ля-минор
після того як батько силою мене взяв за руку, а мама царапнула і штовхнула (я до речі її теж, не більше, але не стояла і не дивилась) то скзаала: або вони їдуть, або ми з дочкою
Мини-бикини• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
мама дозволяла собі мене штовхнути.
Вот вы мне кажетесь достаточно умной женщиной, но вот что то в вас не так
.
Вот мама вас толкнула..вы ей высказались, типа мама так нельзя, а то в следующий раз отхватиш в ответ..а она опять. И вы когда съехали на аренду продолжили общаться??
Извините, но если не научитесь подтирать психологические сопли, то вам везде будет тяжело..люди всегда обижают слабых
. Вот мама вас толкнула..вы ей высказались, типа мама так нельзя, а то в следующий раз отхватиш в ответ..а она опять. И вы когда съехали на аренду продолжили общаться??
Ответ дляМини-бикини
.
так, ми тоді продовжували спілкуватись, вони на вихідні гуляли з дочкою.
ми тільки фізично не бачились, я не могла до них вгості більше ніж на 2 год прийти. а по телефону з мамою були досить хороші відносини потім.
батько забирав дочку з саду в 18 і вони годину чекали на мене - і потім ми з дочкою їхали додому.
Ответ дляМини-бикини
.
я відчуваю себе дуже слабкою, вкрай слабкою.
Чучело сосны• 22 ноября 2022
Всі погані, і чоловік, і батьки, одна ви хороша, вчіться налагоджувати стосунки, бо ви все життя будете так бігати від всіх, і дочка втече від вас
ВЫВсеВрете• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
А чому ви вирішили, що ви для них пуп землі?
ВЫВсеВрете• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
тобто
’вони з тим виросли, що я і мої проблеми це второсортне’
Чому ви вирішили, що має бути по іншому?
Ответ дляВЫВсеВрете
мама постійно з дитинства принижувала мене, приводячи в приклад інших дівчат.
всі чимось кращі.
вона уже це на автоматі робить, де може, у всіх сферах треба ’уприкнути’ мене
всі чимось кращі.
Куратор дебошей• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
і тут знову, з кінця лютого.
я теж псіхую.
і тут знову, з кінця лютого.
я теж псіхую.
1. Возьмите жизнь в свои руки. Почему Вами рулят родители и дочь? Потому-то Вы им это позволяете.
2. Уйдите от родителей. Насколько помню по прошлым темам , то Вы беженка и не уходите , потому что выплаты?
Куратор дебошей• 22 ноября 2022
Ответ дляSunbeam1
Ну, так уже свейте гнездо на одном месте.
Ответ дляКуратор дебошей
тут житло майже безкоштовно. а на оренду треба буде віддати все накоплене + жити тільки на їжу буде вистачати