Тектоническая расческа.• 23 ноября 2022
Киев, свет, вода и отопление?
У кого нет света, воды и отопления? У нас нет с 12.00 ничего, только пару минут, как мобильный интернет появился.
Слухи-руки не распускаю• 24 ноября 2022
Київ обл. Води, світла, тепла, інтернету і мобільного зв´язку не було цілий день з 8. Зараз з´явився зв´язок і інтернет, всього іншого так і нема
БлинчикБезСметанки• 24 ноября 2022
Ответ дляОлечка79
Классно
Мы до сих пор без ничего (
Раскисла я, тоже расплакалась
Понимаю что сама приняла решение оставаться в Украине
Буду ждать свет , тепло и воду .
Почему то резко захотелось много новых вещей купить , это из позитивного)
Мы до сих пор без ничего (
Раскисла я, тоже расплакалась
Буду ждать свет , тепло и воду .
Я теж останній місяць захандрила, у нас катастрофічно виключали світло на минулому тижні, а сьогодні в мене вже паніка була. Син вдома сам був, дистанційна, я на роботі, молодша в садочку, в підвалі. Хотілося бігти, збирати їх до купки. Ще й в сина телефон сів... Зв´язок до одного місця.
Йшла додому, забрала дитину з садочку, кругом темнота, ще й в магазин треба, думала світло добу мінімум не дадуть
БлинчикБезСметанки• 24 ноября 2022
Ответ дляЧики-брык
У меня тоже у всех знакомых или не выключали, или уже включили. И только мы сидим в холоде и темноте. Очень обидно
Я вас розумію, минулого тижня теж так образливо було, кругом Лас Вегас, а в моєму куточку світло на 3-4 години в день включали. Нічого, переживемо і це