сЛАдКОежКА• 24 ноября 2022
День який я буду святкувати гучніше НО, Різдва та Пасхи
Звичайно це День Перемоги, але мова про свято яке буде за декілька днів- день ЗСУ
Ще ніколи не хотілось до нього готуватись, вклонитись кожному захиснику, ноги цілувати
Звичайно ми донатимо з першого дня і двй Бог можливостей це робити скільки потрібно, а яке важливе свято для вас? Яке улюблене?які ідеї відзнаки/ святкування дня ЗСУ?
сЛАдКОежКА
• 24 ноября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
А як Ви плануєте його святкувати?
Донати як завжди, молитва
сказочное_Бали• 24 ноября 2022
Ответ дляПоследний вагон
таке враження, що ви вже почали святкувати😂
ХдеЯсь?• 24 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Донати як завжди, молитва
А в чому тоді гучність? Якщо все буде як завжди?
сЛАдКОежКА
• 25 ноября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Гучніше НР та Різдва - написано
ХдеЯсь?• 25 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Гучніше НР та Різдва - написано
Тобто на Новий рік і Різдво Ви донатити і молитись за захисників принципово не будете?))
Сладкий лимончик• 25 ноября 2022
ЗСУ - це всі ми. Це вся Україна. Добровольці/волонтери/тер.оборона/війська/пенсіонери які допомогають чим можуть/діти які попри все продовжують навчання в укриттях/хірурги які на койках смертельно больних перевозять в підвали щоб забезпечити безпеку і при тому підтримувати їх життєздатность/мед.сестри інституту серця які своїх дітей привозять на свою смену і тримають в подвалах бо немає з ким залишити, а їх нема кім змінити. Україна незламна. А грьобана русня буде самою паскудною нацією поки не виправе свої помилки та проступки перед великою державою України!
Астоновитесь!• 25 ноября 2022
Вспомнила как в 2014 году летом мы встречали защитников. Как люди стояли на улицах и махали и аплодировали ребятам на танках) Как хорошо, что тогда наш город отбили от рашистской сволочи. Буду плакать от счастья если и в этот раз отобьют. Но сейчас я далеко от дома(
Пока писала, потекли слезы когда вспомнила всю ту бурю положительных эмоций 8 лет назад)
Рябушка Ку• 25 ноября 2022
Я не знаю как праздновать такой день. Передать посылку на фронт или скинуть на какой то сбор который ведут именно ребята ЗСУ( маленькие сборы).
сЛАдКОежКА
• 25 ноября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Перекрутіть в довільних інтерпритаціях - тренуйтесь
ще
сЛАдКОежКА
• 25 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Обнімаю вас))