Нифига_ни_ни• 25 ноября 2022

Заміна паспорту після одруження

Взимку одружились.
В свідотстві про одруження взяла його прізвище.
Але паспорт ще не змінила на новий.
1. Тепер мій паспорт недійсний?
2. Чи будуть якісь проблеми в паспортному що одразу не замінила на новий?
No problems• 25 ноября 2022
зимой? то есть год почти прошел? ваш паспорт сразу недействителен. поменять надо в течении месяца. мнгяйте, чего вы ждете? пока есть возможность.
я в 14ом меняла паспорт - вот где ужас был. мой новый паспорт так и остался где-то у орков
No problems• 25 ноября 2022
проблем не будет, детский штраф до 100 грн и все
Ариночка--Irinka• 25 ноября 2022
Там штраф якийсь , але ж ваш паспорт мали обміняти за місяць ...а банки як у вас працювали ... ?
Мені через 28 днів ПриватБанк повідомив що карти будуть не дійсними ...
автор Нифига_ни_ни • 25 ноября 2022
Ответ дляАриночка--Irinka
Та ні, все працювало і працює.
Навіть відкривала нові картки, онлайн, влітку. Ізі та Альфа банки. І все без питань.
Я навіть на офіційній роботі працюю))
От нагадали мені, щоб принесла новий
Запароленое одеяло• 25 ноября 2022
Під час війни може не бути штрафів. Замінять без проблем.
руки_Крюги• 25 ноября 2022
Я одружилася у березні, паспорт змінила місяць тому. Ніхто ніяких питань не задавав, штраф не платила, картки працювали. Зробили за місяць у Харкові.
Lo_zaza• 25 ноября 2022
Ответ дляруки_Крюги
А де робили у Харкові? Мені теж потрібно.
руки_Крюги• 25 ноября 2022
Ответ дляLo_zaza
Міграційна служба на Римарській
Глас_Народа• 25 ноября 2022
Спасибо большое!