Оскорбляю всячески• 25 ноября 2022

Аналізи всі в нормі, а мені все гірше(((

Просто весь час як в тумані. А як поїм, то взагалі ватяна. Цукор, гемоглобін в нормі.
Печенюшка• 25 ноября 2022
А витамин д?
Неугомонная• 25 ноября 2022
Психика.
Психо-соматика очень часто основа.
Были бы серьезные патологические процессы в организме, это было бы видно по анализам.
автор Оскорбляю всячески • 25 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
А витамин д?
Від нього таке може бути?
Ответ дляНеугомонная
Психика.
Психо-соматика очень часто основа.
Шо робити, шо пропить? Мене аж воде
Печенюшка• 25 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Від нього таке може бути?
Не только от него,но в комплексе нехватка витаминов могут давать усталость, вялость и тд.
Вкусныйпончик• 25 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Шо робити, шо пропить? Мене аж воде
Верзній відділ хребта перевірте, чи хоча б масаж, може сосуди зажалися.
Ответ дляВкусныйпончик
Так, теж це подумала і записалась на масаж. Шия болить і голова
Вкусныйпончик• 25 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Моя подруга свідомість втрачала і рвала. Але толковий сімейний одразу сказав причину і курс масажу+ якісь уколи + зарядка і+ спортзал ( якісь м´яки там закачувала, шоб тримали позвонки) зробили свою справу, вже два роки все добре.
Кредитная• 25 ноября 2022
кліщ кусав колись?
робили узі судин шиї?
ЖенаАйтишнеГа• 25 ноября 2022
Проблеми в шийному відділі хребта, щитовидна залоза, нестача вітамінів. Причин може бути багато.
Ку ка ку ка ку• 25 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Спробуйте робити вправи для шиї Шишоніна, на ютубі є відео. Вправи нескладні, але дієві. У мені аж в очах прояснішало і головні болі пройшли.
Тётушка Лошадь• 25 ноября 2022
Я така ж останні тижні. Аж водить, стояти довго не можу, здається, що впаду. Ще й спати не можу.
Коленная ложечка• 25 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Від нього таке може бути?
Если недостаток, то у вас не будет энергии, а будет вялость, апатия и сонливость
Ответ дляКредитная
кліщ кусав колись?
робили узі судин шиї?
Кліщ да, десь місяць тому витягла
ПриснитсяЖЕ• 25 ноября 2022
Может быть нестабильность шейного отдела позвоночника. У меня такое и уже лет15 шатает.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А як виявили, що це воно?
ПриснитсяЖЕ• 25 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
А як виявили, що це воно?
Невропатолог отправил на рентген шеи ещё давно в 2008 или 2010.